Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Čekal sem teda spíš po přečtení nadpisu článek o tom jak safari upadá na mac os a lidi na nich používaj něco jinýho. Jenže to z toho tak nějak vůbec neplyne

  Safari a když nechci historii tak Firefox. Chrom mi na mac nesmí protože už po samotné instalaci si sežere hromadu místa a dělá si pak co chce.

  Na Macu používám jedině Safari, lepší prohlížeč neexistuje a jeho propojení s iPadem a iPhonem je ukázkové. Ve Windows používám Chrome, protože jako jediný dokáže pracovat s Klíčenkou a záložkama na iCloudu, ale skřípu u něj zuby, to co Safari umí v základu se na Chromu horko těžko dohání doplňkama a stejně to pořádně nejde.

  Protože nemám Mac tak nemůžu posoudit jaký je Safari pro počítače. Na iPhonu a iPadu ale jedině Safari. Líbí se mi rozhraní, ovládání, rozšíření, provázanost s Apple zařízeními. Mobilní Chrome mi úplně nevyhovuje, na Windows stále ale používám Chrome (a čas od času Edge).

  V macu Safari v práci edge. V macu som nikdy iný prehliadač ani len nevyskúšal. Nevidím dôvod. Nepochybujem, že pre niekoho môžu byť iné prehliadač lepšie, no mne v Safari v macu nič nechýba.

  Za mě také na všech zařízeních Safari. Rychlost, parádní ovládání gesty které na Chromu moc nefungují, synchronizace mezi zařízeními včetně klíčenky.

  Takisto Safari na Macu aj iPhone ale neviem nájsť spoľahlivý blokovač reklám ktorý by fungoval spoľahlivo. Po rôznych doplnkoch som našiel zatiaľ najlepší a je to AdBlock Pro ktorý je pre iPhone aj Mac avšak všimol som si že na niektorých stránkach a je ich ako šafranu to žiaľ rozjazde komplet celú stránku. Máte niekto radu ako to vyriešiť pripadne lepšiu skúsenosť?

  AdBlock Pro je skutočne skvelý, osobne som narazil len na dve stránky,
  ktoré rozhodí – novinky.cz a idnes.cz…stačí umiestniť tlačítko rozšírenia
  na panel nástrojov a v prípade potreby deaktivovať prepínačom pauza.
  To tlačítko /ikonka/ sa hodí aj v prípade ak web stránka vyžaduje na prečítanie obsahu zrušenie blokovačov reklám.

  Já používám safari na všech zařízeních ale mám s ním JEDEN VELKÝ PROBLÉM a to jsou záložky.
  Nevím, zda-li to jde udělat jinak (je to myslím i dobrý námět na téma pro čtenáře), ale já když si udělám skupinu záložek, přidám tam nějaké věci a pak na ni kliknu, aby se mi otevřely záložky ze skupiny, tak se mi otevřou všechny záložky naráz co byly ve oné složce, jde to nějak nastavit
  Tohle je k ničemu, ostatní prohlížeče to mají vyřešené suprově, prostě otevřete složku, ukážou se vám záložky a vy si pak vyberete jednu z nich co otevřete, nějakou můžete smazat apod. Rešení od applu mi přijde nepraktické a tak místo toho používám seznam četby, jenže v tom je zase zmatek protože to nejde dát do složek.
  Poslední mínus safari je, že nevím proč, ale třeba nerozjede MS teams… já bych si je nejradši do počítače nestahoval ale takhle mi to už přijde zbytečné, jestli si stáhnu MS Teams nebo jiný prohlížeč… ale je to další zbytečná applikace co musím mít v PC…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.