Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Prebytok vykonu alebo este vacsi prebytok vykonu … zalezi na tom? Sustredil by som sa radsej na ine parametre, ktore chybaju ako Samsungu, tak aj Applu.

  Pokud vám chybí něco co opravdu potřebujete a nabízí to třeba RealMe za 4000, tak si ho klidně kupte ne? Prostě telefon je jen telefon a po této stránce iPhone nic nechybí. Jako jestli to má někomu suplovat počítač, tak to asi není správná náhrada. Mám iPhone, iPad, ATV, Apple Watch a Mac Book Pro. iPhone ze všech těchto zařízení používám snad nejméně. Každopádně výkon A15 je pecka. V práci mám dostat MBP 14 s M1 Pro, tak jsem zvědavý, jak to bude šlapat v tom noťasu.

  a cos tím chtěl říct, nikoho nezajímá, co doma máš, nebo budeŠ mít, chlubílku :D A na pořádný Android telefon ti už nezbylo co, tak utíkej plakat za maminkou, třeba ti tu S22jku koupí :D

  Písal som o tom už dávno pred predstavením S22, čistý prepadák… aj môj starý iPhone 4s je lepší ako S22… zbytočne robiť testy, recenzie a porovnávať niečo, keď človek vie dopredu, že to bude hanba takú sračku vôbec predstavovať, proste sa neoplatí.

  Ale zase  iPhone vás tak nezahřeje, na to je lepší Samšunt nejlépe s Exynosem 😉 Ještě by to chtělo toho LagSunga otestovat po dvou-třech měsících běžného používání bez továrka 🙂

  Mám S21čku a funguje bez jakéhokoli restartu svižně a dokonale od začátku, navíc s funkčním otiskem. Teplo bohužel moc nedává, to je spíš doména Apple. Mám iP13 Pro a je to topidlo, když něco hraju, narozdíl od S21. Navíc FID nefunguje pokaždé, tak 3x z 10ti pokusů nefunguje a musím zadávat kód. Funkčně oba telefony stejné s tím, že na Androidu člověk udělá více věcí, které prostĚ Apple neumí a nikdy asi umět nebude….
  iP13 Pro je firemní, takže zadarmo, proč ho nepoužívat….

  Já jsem třeba se stávající verzi iOS a iPhone 13 Pro nespokojeni včetně, jak to spolupracuje s AW7 … Iphone mám od verze 1. Doma máme 15 zařízení od Apple, ale i tak jsem si objednal na vyzkoušení S22 ultra a všechny periferije k tomu. A uvidím.

  Měl jsem iphone ale děti se mi smály že mám předražený klump tak jsem ho prodal a koupil Samsung a mám klid..

  Udělal jsi jedině dobře! Android je opravdový mobilní OS, narozdíl od omezeného a na kost osekaného iOS, který si jen na mobilní OS hraje!

  A teď se za tebe děti stydí a nehlásí se k tobě. Tos to vyřešil. Máme v rodině různě stará děcka a vím moc dobře, jak iPhone jejich vrstevníci vnímají. Tak si tyhle pohádky vykládej někde jinde.

  Dětičky jdou po iphonech, jak slepica po flusu. Stejně ty vymyté mozky jdou po značkových hadrech a botách, holt, doba duševních mrzáků již od útlého děctví. Zlatí komunisti a socík, to tolik lidského odpadu, co je nyní nebylo….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.