Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Franz, jdou se podívat, jak lícují plechy u Tesly S, když si berou design do pusy. A srovnají to třeba s Dacií. Nebo se podívají jak lícuje iPhone….

  Jenže za to, ty vole, nemůže designer, ale naprosto mizerná výstupní kontrola. To ti moc navyšlo 🤣.

  To je mě fuk, kdo za to může. Každopádně zpracování plechů a interiéru auta horší než u low-end konkurence za desetinu o něčem vypovídá.

  Tak ono je něco jinýho navrhovat auto jednou za několik několik a spotřební elektroniku co vychází každý rok. Nutno podotknout, že ten podcast jsem neslyšel, ale pokud je to takový arogantní hovado jak to vypadá, tak by se dalo říct i že facelift modelu S je minimální změna a cybertruck vypadá taky pěkně škaredě. Teda jasně… věc názoru, takže spíš má kontroverzní design.

  Hlavne, on je i rozdil, pokud porovnavate design a funkce. U designu jste schopni vymyslet kazdy rok novou silenost, ale nova revolucni vec kazdy rok proste neni mozna. Proslapani cesty chvili trva. Je ale pravda, ze vydavat telefon kazdy rok je zbytecne. Stacilo by to jednou za dva roky. A nektere ty upgrady viz treba Apple Watch jsou spise smutny – osobne nechapu proc vubec vydavali verzi 7.

  No a Tesla snad vypadá jako něco unikátního? Já si ty klasické pletu s Oplem a Cybertruck nebyli schopni doteď začít ani vyrábět.

  Jn, určitě mě zajímá názor automobilkáře z dotací na spotřební elektroniku vybudovanou z garáže do korporace. Příště nám může Apple zkritizovat třeba Franta z Hornbachu. Elon by se měl přestat brát tak vážně, není ničí spasitel.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.