Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kolik za to dostali zaplaceno? V soucasnosti se necha ockovat jedine uplny magor.

  Dobrý den Mirku,

  odpověď na vaši otázku je NIC, teď prosím odpovězte stejně slušně i vy na moji. Proč je podle vás více než 65% lidí v Evropě magorů? Děkuju za odpověď stejně jako se dostala vám.

  Romane, nechat se nyni ockovat – proc? Ucinek by byl za nekolik tydnu a to vsechni veri, ze vir bude stagnovat. Navic omikron je pro naprostou vetsinu lidi nebezpecny jako bezne nachlazeni. Nemam nic proti tomu, kdyz se necha naockovat clovek z rizikove skupina a ten, kdo ma z nemoci opravdu strach. Ale ten natlak politiku je proste hnus.

  že Vás tu baví pořád reagovat na nějaký nesmysly.. to bude zřejmě nějaká forma sebetrýznění, či co :D

  tak ja treba beru imunosupresi, takze by pro me nemoc mohla byt velmi nebezpecna, takze jsem ockovany 3x. nepripadam si jako uplny magor :)

  Ano, nemam nic proti ockovani a uz vubec ne u lidi z rizikove skupiny, jen jsem psal, ze ockovat se v soucasnosti uz nema moc smysl – viz prispevek vyse.

  Aktualne vyjadrenie EK!
  „Takisto navrhujeme, aby preukaz zohľadnil najnovší vedecký vývoj a epidemiologické zmeny, vrátane potreby urýchliť kampane podávania posilňovacích dávok vakcín a podporiť PREBIEHAJÚCI KLINICKÝ VÝSKUM a oceniť občanov, ktorí sa na ňom zúčastňujú,“
  ja osobne betatester nehodlam byť.

  Tento globálny experiment, respektive celosvetové spiknutie
  nemá v novodobej histórii obdoby. Organizátori, kolaboranti
  budú súdení, postihnutí sa s tým budú musieť vyrovnať, bohužial.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.