Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zase – jsou tam placené aplikace s vysokým týdenním předplatným! Třeba photo cleaner. NEDÁVEJTA tam nic se skrytými platbami! Dávejte sem jen bezplatné aplikace či aplikace s jednorázovou platbou ve slevě. Fakt to už neděláte dobře.

    A to je takový problém se v App Store podívat do detailu aplikace, zda obsahuje předplatné? Věřím, že ne. Pak byste možná zjistil, že nic skrytého aplikace neobsahují.

    Mikrotransakce a předplatné = rakovina celého SW světa, jak u mobilů, tak u počítačů!
    Největší amorální hnus pak je, když si aplikaci koupíš a pak ještě musíš něco dokupovat. Nebo kdy je lifetime verze za mnoho tisíc.
    btw: Nejhorší, když nepočítám mobilí OS ja to pak na MAC OS, kde se platí za každý prd! Co je na Windows (potažmo Linuxu) většinou standard v systému, nebo je nepřeberné množství opravdu free alternativ, tak na macu musíte hledat, je jen pár aplikací a ještě k tomu za peníze. Když jsem přecházel na Mac, musel jsem cca 10 aplikací kupovat, aby ten systém byl vůbec použitelný. Jako asi lepší než Linux, kvůli množství aplikacím, ale zas Windows jsou o světelné roky před MacOS, který je dĚlaný převážně pro technické negramoty a děti. Ale zatím mi to nevadí, je to takový návrat s MacOS do dětských let….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.