Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No joo… je to proste google. Umi tak jedine kopirovat

  béééé, stejnĚ jako ohryzek, akorát ohryzek, když něco zkopíruje, tak to stojí většinou za howno! Viz zmršená kopie widgets a pokračovat by se dalo dále. Takže nejen Google, ale i Apple a ostatní kopírují, což je jedinĚ dobře.
  Alespoň iOS, který je ve verzi beta firmware doroste jednou do opravdového mobilního OS, jakým je Android.

  On fakt někdo Airdrop používá?

  Klidně si to může Google nebo kdokoliv jiný implementovat. To určitě nezpůsobí můj odchod od Apple. Když dva dělají totéž většinou to není totéž. Firma, která žije z prodávání dat o svých uživatelích, mi sympatická není. Ale třeba Chrome bohužel používat musím, Safari mi nefunguje 100%. Stejně tak google účet je podporován výrazně více než apple účet při přihlašování do různých služeb apod. To je škoda.

  No ještě aby Google nezačal od Apple kopírovat, to by Země nebyla kulatá ale placatá 🤣 Ještě aby google okopíroval i tu funkčnost a stabilitu systému, na to si určitě nějaký ten pátek počkáte 🙂

  Nevím kolik desetiletí jste neviděl android, ale už stojí ke stabilnější, než Apple systémy. Mé osobní zkušenosti – iPhone 5S jsem si tč. koupil jako novinku a jako druhý telefon, tuším k hlavnímu Galaxy Nexus, možná Nexus 4..? Přesto, že to byl 2. telefon, tak se mi snad 2x sám od sebe restartoval, tak jsem se ho rychle zbavil. Psal jsem jel jen na Android zařízeních. Nikdy žádný problém se stabilitou. V listopadu minulého roku jsem si pořídil iPad 11 Pro (M1) a světě div se, cca před 2 týdny přestal reagovat na jakékoliv dotyky a najednou restart.

  Oni „zamilovaní“ uživatelé Apple produktů rádi tvrdí, že jsou bezchybné, nesekají se, baterky mají výdrž apod…., ale jsou to jen růžové brýle, nikoliv skutečnost. Nemůžeme jim to ale mít za zlé. MMám také skušenost s obouma OS a iOS za obecně plynulejší opravdu nepovažuji.

  No jako kdyby jablko nic neokopirovalo od Googlu. Vždyť bez googlu by jste si nemohli ani změnit pozadí, klavesnici, widgety a mnoho dalšího.. 🤣
  A windows podporuje spojení s telefonem uz nějakou dobu a staci na to jedna aplikace od Microsoftu.

  Všem uživatelům omezeného iOS Zdar

  zmenu pozadia iPhone podporoval skor ako vznikol android. Ostatne co si spomenula, tak to len zhorsilo to, co Apple prerobil na obraz androidu.

  To těžko, kdyby se Google trochu neopozdil s vydáním tel. tak by byl on první. Jinak iOS byl vždy 100 let za vopicema a to tak, že ve všem! Neexistuje nic, co by Android neuměl a 1000x lépe než zastaralý prehistorický iOS co nic neumí! Ale klidně si jablečná hlavo nalhávej, jak je ta vymoštovaná přesnídávka cool.

  len som si to predstvil a nabehla mi husia koza, zacne to mizenou kvalitou (zbastlene na cocote) a skonci ako vsetky Google pociny = za chvilu to nahradi nieco ine nekompatibilne s predchodcom.

  Já jen nechápu, že když je ten hnusný iOS tak na nic a iPhony vůbec nic neumí, tak proč jsou všude beznadějně vyprodané a nejde je normálně sehnat. Asi proto, že je to takový šrot a nikdo je nechce, že? Divné ale je, že čínských super mega hyper mobilů jsou plné obchody. Přemýšlejte hlavou a ne ……

  Tak v první řadě Apple má jinou cílovou skupinu než jsou spokojení uživatelé Android&Windows. Na základě toho se liší i úhel pohledu.

  A teď k tomu druhému: marketing.
  Když v člověku něco vyvolá pocit, že to chce a potřebuje, tak (pokud není dost silný) si to prostě bude chtít koupit a když mu v tom nebude nic bránit, udělá to.

  A bavíme-li se o těch vyprodaných iPhonech 13, těch není nedostatek proto, že by byla extra zvýšená poptávka, ale proto, že těch telefonů je prostě málo. A iPhony nejsou první, kdo tomu problému aktuálně čelí. Můžem nahlédnout třeba do automobilového průmyslu.

  Já používám Wi-Fi pro sdílení souborů mezi Androidem a počítačem zhruba stejnou dobu, co je Airdrop na světě. Tak nějak nechápu, proč se ostatní boji, že by implementace Googlu byla horší, než od 3. stran?

  Děláte, jako by Apple vůbec nekopíroval a nedoháněl androiďáckou konkurenci. 😁 Doby, kdy byl Apple revoluční už dávno jsou minulostí. Už ani neplatí, že android je po roce, dvou, nepoužitelný. Systém je dnes krásně vyladěný a i po třech letech je stále svižný jako při prvním zapnutí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.