Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V mé sociální bublině je hodně Apple zařízení, ale neznám nikoho, kdo by dlouhodobě platil něco jiného než iCloud. Nedivím se, Apple Music, Arcade a TV+ nesahá konkurenci ani po kotníky.

  Upřímně by mne zajímalo, zda se tu najde někdo, kdo používá některou ze služeb kromě iCloud déle než jeden rok? A jaký k tomu má důvod?

  Já a to Apple Music kvůli propojení s homepodem, ale platím si i YouTube Music, který je lepší ale hlaaově nejde propojit s homepodem

  Ja som zacal pouzivat Apple One. Dovod ze 200GB v rodine uz nestacilo a teda sme potrebovali viac. Kedze sme mali Appke music tak Appke music + 2TB vyjde rovnako ako Apple One kde je 200GB + dalsich 200GB. Pokial bude stacit 400GB tak zbytocne platit za 2TB a takto mame aspon TV+ a Arcade (to sa ani nevyuziva) za rovnaku cenu.

  jasné. Ja pouzívam apple one program. Apple music jednoznačne uprednostnujem oproti spotify (kvalitnejší zvuk, tak isto výber hudobných kurátorov mi príde pre mňa vhodnejší, než random algoritmus spotify), apple tv+ som si tiež oblúbil, páči sa mi obsah a momentálne si na ňom fičím viac, než na ktoromkolvek inom streame. Arcade je fakt iba do počtu a sem tam na zahnanie nudy, ale čo keď je v cene…

  Měl jsem iCloud a Apple Music. Od vydání Apple One ho mám. Využívám všechny služby z balíčku a to tak, že opravdu hodně. Nejvíc Apple Music, kterému nesahá Spotify ani po kotníky. Takže, je to opravdu věc názoru.

  Mám od spuštění Apple One a využívám úplně vše z balíčku. Nejvíc Apple Music, protože Spotify mi absolutně kvůli velké nepřehlednosti nevyhovuje.

  Music jsem dávno zrušil, Spotify je mnohem lepší, Apple TV+ zase u nás nahrazuje Netflix. Arcade pro nás smysl nemá a jediné, co Applu platím je iCloud 2 TB, kde mě trošku štve, že nenabízí ještě tarif mezi 200 GB a 2 TB, protože bych potřeboval do 1 TB. Jinak služby Apple zatím moc neumí, ale je to škoda…

  Používám jan iCloud, tak Apple Music. Léta jsem používal Spotify, ale pak se rozhodl vyzkoušet Apple Music a od té doby jsem na Spotify zanevřel. Apple Music mi maximálně vyhovuje.

  přesně moje řeč, rodinný Apple Music a 200GB iCloud , cena měsíčně 79+229
  Apple TV+ se dala shlédnout když byla na rok zdarma k novému zařízení a nebylo to nic moc, když si vezmu všechny ty Brno-bílé lgbt movie, tak mě to úplně nechytilo

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.