Zavřít reklamu

Nebudeme si nic nalhávat, móda je zkrátka iracionální svět, kterému musíte jednoduše propadnout. Nemá smysl v něm hledat hodnotu a poměr mezi cenou a kvalitou. Je to zkrátka zcela jiný svět, ve kterém velmi rychle a velmi snadno necháte za oblečení tolik, že vám ve skříni visí nové Ferrari. Módní značky se čím dál tím víc specializují na výrobu doplňků pro technologické hračky a Gucci není výjimkou. Mezi ty nejnovější, které tento italský módní dům uvedl na trh, patří dvojice obalů na sluchátka. Zatímco obaly na AirPods a AirPods Pro nabízí již nějaký ten pátek, tentokrát je řeč o obalech na AirPods Max a sluchátka Beats.

Obal na AirPods Max je tvořen materiálem canvas s klasickým potiskem Gucci supreme a přezkou, kterou zdobí trikolora Gucci s monogramem ve zlaté barvě. Nechybí kožené aplikace, ani kožený řemínek, abyste sluchátka mohli nosit přes rameno. Tato sranda pak ochrání sluchátka na stejných místech jako kalsický obal, který jste k nim dostali, ovšem mnohem stylověji. Ovšem musíte počítat s tím, že zatímco za sluchátka jste dali 599€, v případě, že je chcete nosit v tomto obalu, musíte si připravit dalších 730€.

Pokud vás cena obalu na AirPods Max zarazila, pak se raději na obal pro sluchátka Beats ani nedívejte. Ten totiž Gucci nabízí za lidových 890€ a musím říct, že to už je opravdu hodně i na Gucci, vzhledem k tomu, že za 2500€ nabízí celý cestovní kufr. Obal je sice z velké části kožený a zcela uzavíratelný, ale i tak se jedná o poměrně vysokou částku. Jeho výhodou však je, že v něm můžete nosit jakákoli sluchátka ve tvaru a  přibližné velikosti Beats. Smysl však dává jen u opravdu exkluzivních a drahých modelů.

Dnes nejčtenější

.