Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Online investiční konference 2021 brokera XTB se koná již za pár dní – živý neveřejný přenos na YouTube začne  v sobotu 20. 11. od 10:00 – seznamte se s kompletním programem živého vysílání, kterého se zúčastní elitní investoři, ekonomové a profesionální analytici!

Hlavním tématem celé konference je hledání výnosu v nelehkém prostředí, které aktuálně prožíváme na trzích, přičemž jednotlivé přednášky se zaměřují na různé aspekty této problematiky, a tím vytvářejí opravdu přínosnou událost nejen pro profesionální, ale i začínající investory.

Prvním přednášejícím bude právník, investor a finanční YouTuber Ondřej Koběrský, který nám přiblíží investice očima mladých lidí. Můžeme se těšit na svěží a dynamický pohled člověka, který již má bohaté zkušenosti s praxí – ačkoliv je Ondřej velmi mladý, věnuje se investování již 8 let!

Dále na konferenci vystoupí také Jindřich Pokora – nezávislý hodnotový investor se zkušenostmi z podnikového poradenství a financí vám představí zajímavé investiční příležitosti mimo USA a Evropy.

O příležitostech a rizicích investování v Číně pak bude pojednávat analytik XTB Tomáš Vranka. Tomáš je autorem jednoho z nejúspěšnějších kurzů v historii XTB (Kurz Tvorba akciového portfolia) a specializuje se zejména na dlouhodobé investování prostřednictvím hodnotových akcií.

Po Tomášově přednášce bude následovat první panelová diskuse, která se taktéž zaměří na problematiku investování v Číně. Konkrétně zde rozebereme, zda převažují investiční příležitosti v Číně nad možnými riziky. Účastníci budou mít jedinečnou možnost vyslechnout si názory Jaroslava Brychty (externí poradce XTB), Daniela Vořechovského (expert na investování v Číně) a Jana Růžičky, který je mistrem behaviorální ekonomie a financí a taktéž má s Čínou bohaté zkušenosti.

Jelikož nestačí znát pouze příležitosti a rizika dané oblasti/regionu, tradeři Martin Stibor a Tomáš Mirzajev toto téma obohatí také o analýzu konkrétních akcií v Číně.

Z Číny se pak přesuneme do blízké budoucnosti přednáškou Ondřeje Klečky, který se ve své praxi specializuje na event-driven investování. Ondřej nám představí výhled a konkrétní event-opportunist příležitosti pro rok 2022.

O ochraně majetku v inflačním období nám pak řekne více slovenský hodnotový investor s dlouholetými zkušenostmi v oblastech investování a finančních trhů, Martin Babocký.

Letošní investiční konferenci uzavřeme další panelovou diskusí na téma Inflace a měnová politikaco očekávat od centrálních bank? Té se zúčastní Dominik Stroukal, hlavní ekonom společnosti Roger, Juraj Karpiš, autor bestelleru „Zlé peniaze – sprievodca krízou“ a také Jaroslav Brychta, který se ujme moderování.

Pokud Vás naši hosté nebo témata nadcházející konference zaujaly, neváhejte a přihlašte se bezplatně NA TÉTO ADRESE.

Tešíme sa na vás.

Více informací se dozvíte zde


Detaily konference

KDY: sobota, 20. 11. 2021 od 10:00
KDE: YouTube kanál spoločnosti XTB
VSTUP: přístup na vysílání získáte zdarma na e-mail (odkaz na YouTube)
Přihlášení zdarma: https://go.xtb.com/visit/?bta=40001&nci=18328

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.