Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Asi nejsem cílovou skupinou. Vzhledem k tomu, že jsem neustále v přírodě a fotím, tak na čištění čoček objektivů, mimo jiné, používám čistící hadřík Rodenstock. Také asi není nejlevnější, stojí kolem 80 korun, ale slouží dobře i na monitor Macbooku anebo display iPhonu. Myslím, že peníze se dají utratit mnohem účelněji a příjemněji. :)
  Ale kdo chce mít logo Applu i na utěrce, tak proč ne. Proti gustu….

  Proc u clanku o tomto hadriku mate vzdy v titulku uvedenou cenu? Proc ji tedy nemate vsude? Napr.: Recenze MacBooku PRO za 39 900,-kc. Vypada to dost podivne.

  Neni to nahodou ten samy hadrik, co drive cca pred 15 lety daval apple ke kazdemu macbooku pro, imacu? Takovy ten cerny s logem apple a ten byl na display uplne nejlepsi. Jeste mam doma asi 3ks.

  Možná i ano. Mám jich taky několik a používám dodnes. I u prvního iPhone byl hadřík, zrovna tak u prvního iPodu Touch. Novější u přenosných počítačů byly tenké, asi nejlepší se mi jeví sametový co byl u PowerBooku G4 Titanium či prvního iPadu.

  Presne ten myslim z powerbook g4, pak jsem ho mel v macbook pro, iphone 2g, mam je dodnes a dodnes cisti uzasne. A prijde mi, ze je tohle to same.

  No, nevím jestli se „opravdové fanoučkovství Apple“ projevuje tím že nepřemýšlím o tom jestli to náhodou není nesmysl …
  Neměl jsem tenhle hadřík v ruce a asi nikdy ani nebudu, ale mám už of iPhone4 vyzkoušeno, že krásně funguje seprané bavlněné triko na břiše většího rozměru … iPhone (vč. verzí Max ) stačí párkrát přetáhnout sem a tam jedním směrem, i iPad mám vyzkoušený spíše krouživý pohyb (takový intenzivně mazlící) …..

  Jeden kousek mám a protože jsem ovečka Applu jak tomu říkají někteří co zatím nepochopily o čem produkty Applu jsou, tak musím říct, že je to krásný kousek funkčního hadru a nelituji ani jedné koruny. No pojďte „haters“ 😜

  Jednou jsem byl v Německu v italské restauraci, zašel na toaletu a tam byl automat.

  A měli tam na výběr Travel Pussy – die kunstiliche Vagina, mini Vibrator (nevím jaký člen), drei Condome.

  Vzal jsem všechny drobné (rozuměj vier Euro fur vaginu krát deset ) a vykoupil jsem všechny Travel Pussy pro přátelé, mini Vibrátory pro přítelkyně a navíc ještě pro všechny jejich lesbische Freunden.

  Nakonec jsem zjistil, že ty vibrátory nemaj vibrace, jediná vibrace, kterou můžou udělat je in der Hertz, mit keinen Batterien.

  Na závěr jsem zjistil, že Travel pussy může mít jméno… a ne jen jedno, jedna strana, druhá strana, dohromady a tak dále.

  Myslím, že Apple by tyto leštící hadříky mohl prodávat také v automatech… a mohly by mít jména, samozřejmě za vierzig Euro ..:D

  Me se to libi, je to hracka takova, divim se ze se lidi nedivi spis plastovymu krytu na mobil od applu za 1300-1700 korun ktery jsem si musel potupne koupit. Mam x6m competition 2021 🤫

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější