Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

TouchControl Universal Remote

S pomocí aplikace TouchControl Universal Remote můžete velice rychle proměnit například iPhone, iPad či jablečné hodinky v univerzální ovladač. Díky němu můžete jednoduše ovládat například počítač, Mac či televizi skrze domácí síť. Jak aplikace vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 149 Kč (129 Kč)

5 Minute Journal: Self–Care

V akci dnes pořídíte také aplikaci 5 Minute Journal: Self-Care, jejíž cílem je udělat váš život šťastnějším. V rámci tohoto programu si totiž budete zapisovat, za co jste každý den vděční, což vám obecně pomůže vás posunout vpřed. Zároveň se tak dá předejít depresím.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Video Teleprompter

Multiplatformní aplikace Video Teleprompter je skvělým pomocníkem pro vlogování, video prezentace nebo třeba produktová videa. S její pomocí můžete snadno skloubit natáčení videa s četbou scénáře, přičemž vaše Apple Watch báječně poslouží jako dálkový ovladač.

  • Původní cena: 429 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.