Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Calculator Easy HD

V rámci akce nyní navíc pořídíte i zajímavou alternativu pro nativní Kalkulačku, kterou je aplikace Calculator Easy HD. Program se pyšní velice přívětivým uživatelským prostředím, nechybí podpora tmavého režimu, možnost rychlého zkopírování výsledku či nástroj pro výpočet vhodného spropitného.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

WorkOther – Custom Workouts

Jak již samotný název napovídá, apliakce WorkOther – Custom Workouts vám pomůže se cvičením a obecně vás tak dostane do fronty. Tento program konkrétně nabízí vlastní režimy, které byste normálně na Apple Watch v rámci Cvičení nenašli. Veškerá data se navíc automaticky synchronizují do nativní aplikace Zdraví.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

World of Dinosaurs

Dnešní článek si zakončíme oblíbenou aplikací World of Dinosaurs, která, jak mimochodem vyplývá ze samotného názvu, se zabývá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Související články

Dnes nejčtenější

.