Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Tiny Calendar Pro

Včera jsme vás informovali o slevě na populární aplikaci Tiny Calendar Pro, která vám dokáže perfektně nahradit nativní Kalendář. Dnes však vývojář zpřístupnil program zcela zdarma a můžete si jej proto bezplatně stáhnout. Appka vás dokáže zaujmout především svým jednoduchým uživatelským prostředím a přívětivým designem.

  • Původní cena: 179 Kč (Zdarma)

Money – Track easily

Stažením aplikace Money – Track easily si přijdete na vcelku jednoduchý nástroj, který vám dokáže pomoct se správou vašich financí. Program konkrétně zaznamenává vaše výdaje a příjmy, díky čemuž následně okamžitě vidíte, za co kolik utrácíte, a kde byste naopak mohli ušetřit.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

My Pills Reminder

Užíváte několik léků několikrát denně a neradi byste na některý z nich zapomněli? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci My Pills Reminder. Tento nástroj vám totiž bude připomínat užít dané léky v danou dobu, a zároveň vede statistiky o tom, zdali jste si je skutečně vzali. Aby toho nebylo málo, k lékům si můžete přidat poznámky – například zapít sklenicí mléka a podobně.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.