Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak doufám že z Číny je dovezli plachetnici, protože asi všichni tušíme, že bordel který udělá loď plující přes půl zeměkoule se bude chybějícím igelitem kompenzovat asi tak 150 let….

  Aha, tak protoze je nedokazou prevezt ekologicky, tak se maji vykaslat rovnou na vse? Tydle chytry reci me vzdy pobavi. Neni lepsi zacit po kruckach, nez vubec?

  Být Applem, tak bych iphony normálně posílal jen v obyčejné obálce. Stejně už tm skoro nic není, tak bych se vykašlal i na ten kabel… Stejně extra inovace nepřinášejí, lidi si je budou i tak kupovat a oni na tom vydělají ekologicky zase o něco víc :D :D :D

  achjo.. ze ja to tu ctu :D .. kdyz jsem cetl informace pri objednavani na pple store, to jsem se tam docetl taky… – kdybych vedel, ze jde o toto.. jenze clickbait! :D … – ne ze byste napsali do nadpisu ze nove iphony se nebali do folie… – to bych si usetril cas, a vam klik :D

  No každý rok převratná novinka co už má konkurence x
  let nazpět to nám ty převratné novinky hezky dávkují po
  troškách tak třeba příští rok převratná novinka USB Cina
  telefonech. Tomu říkám převratná reklama. Za pár let
  se možná dočkáme i 20 M pixel na senzoru a převratné
  čtečky na boku telefonu, aby vás rozpoznal is rouškou.
  Je to prostě super :) Možná by to za pár let nemuselo
  mít ten výřez o rozloze středních Čech to by byl převrat a
  třeba k tomu i 6,9 palce zobrazovač. MNO Apple prostě
  umí prodávat. Nejvíce mě irituje ten popis Hardware kde
  se pro jistotu polovina věcí neuvádí, aby se náhodou
  zákazník nelekl.

  Koho v dnešní době zajímá hnusne predrazené jablko to si ještě někdo kupuje stejnak se to vyrábí v číně z nekvalitních materiálů a mědi a lithya a z použiteho recyklovaného plastu který má Čína kupu. Kdo by chtěl davat 30 000Kč za telefon,který umí to co mobil za 5000Kč. Kvůli foťáku nevo snad mista nebo kvůli dementnímu logu ukousnoté jablko a teď si predstav,ze ho dostaneš v realitě prostě jablko do ktereho někdo hriznul a dal ti ho do ruky hrozna představa.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.