Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No na iPhone 13 se nechystám – minimum inovací, čekal jsem to stalitní SOS na záchranné složky to by byla funkce kterou ocením neb na horách jste většinou bez signálu a při cestách třeba po Islandu, Skandinávii ale hlavně v zemích třetího světa a td se to dost hodí.
  Watch 7 jsou krom displeje úplně stejný jako Watch 6 za mne asi největší zklamání, neobsahují ani nový HW takže absolutně nemá smysl o nich přemýšlet a jednoznačně si počkám na Watch 8.
  iPad Mini je krásnej a největší překvapení nicméně já mám Pro 12,9 a co bych chtěl je větší displej kolem 14’ takže Mini mne míjí.

  Letošní novinky mne vůbec nepotěšili a nemá smysl se jimi vůbec zaobírat. Je to pro lidi kterým se rozbije staré zařízení a nutně potřebují nové, ale měnit cokoliv funkčního pořízené v posledních 3 letech nemá smysl.

  A ještě dodám jednu myšlenku.
  Poslední roky vidíme jak Apple jen velmi drobně aktualizuje své produkty a že přešel na delší cyklus.

  Myslím si že by nové iPhony, Watch, iPad, MacBook….

  Měli ukazovat jen po 2 letech.

  Vždy nový produkt s novým designem a opravdu skokovým vylepšením a za 2 roky udělat zas S aktualizaci jako tomu bylo dříve a novinku opět po 2 letech.

  Tak by se opravdu nové produkty ukázali po 4 letech a díky mezicyklu v podobě S verze by měli stále aktuální HW.

  Mít každý rok novou verzi nepřináší vůbec nic nového a i pro Apple to musí byt finančně náročné a flustrujici ze nedokáží přijít s ničím novým.

  Te prece nemusi trapit, ze ma  novinky kazdy rok….. kazdy je svepravny a muze kupovat kdy to sam uzna za vhodne….. Ja treba letos prechazim z iPhonu X, tedy po 4 letech.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější