Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jo rovná záda by byla super, titan místo hliníku rovněž, jen z té díry v displeji nejsem nadšenej. Vypadá to hrozně.

  Notch vadí, díra vadí. Tak kam a jak narvat všechny komponenty Face ID?🙈

  To si fakt taký prispatý, že vidíš len 2 možnosti? Diera alebo ofina? Boha ty si tupec, a pre teba podobných dám hneď príklad z rukáva. Čo tak vrchný rámeček spraviť namiesto 3mm o 2-3 mm vyšší aby sa tam všetko zmestilo? Aby nebol displey osekaný ako designovaný v osobitnej škôlke!

  Nevěřím tomu, źe by Apple nasadil průstřel. Apple chce určitě dokonalý design, do čehož průstřel nezapadá, jelikož by následně mezi průstřelem a okrajem telefonu byl malý kousek displeje, který by nešlo dobře využít.

  Ještě nevyšel ani Iphone 13, a Lsa již perfektně ví jak bude vypadat Iphone 14.

  Víte, ono to skutečně nefunguje tak, že Apple začne nad iPhonem 14 přemýšlet až po představení iPhonu 13. Vůbec bych se nedivil, kdyby veškeré specifikace (design, materiály, foťáky, procesory) pro iPhone 14 již byly dány a nyní se již přemýšlelo nad iPhony 15.

  Jsem hodně zvědavý, jestli se jim skutečně podaří skrýt modul fotoaparátu do zad telefonu tak, aby byly celá záda v jedné rovině. Co si budem, ten modul je prostě velký a zmenšit ho může být neproveditelný oříšek. Jedinou možností potom může být zvětšení tlušťky telefonu a do toho se Applu dle mého názoru také moc chtít nebude.

  Třeba to bude:
  zvětšení tloušťky telefonu = větší baterie = delší výdrž = třeba tři dny :-)))

  = větší hmotnost telefonu. Už iP12 mě překvapil svou těžkostí oproti iPhonu 6, který jsem do té doby měl. Ještě pár gramů navíc a začal by mi rvát kapsu😄

  Tři dny při jaké používání?? Když budete X hodin denně “žhavit” displej, datlovat, fotit, volat apod, tak by to muselo mít jaderný reaktor, aby to drželo v klidu tři dny… to není problém Applu, ale technologie baterií:)

  Předpokládám, že telefon bude mít za přední čočkou zrcátko a zbytek optické soustavy bude uložen podélně v těle telefonu. Jinak to snad ani vyřešit nejde, pokud nemají v plánu optickou soustavu objektivů dramaticky zjednodušit. Trochu mi to připomíná ten trik, když kdysi někoho napadlo uložit do auta motor napříč místo podélně, jak se to do té doby odjakživa dělalo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější