Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak pořád to není takovej sešup jako u Samšuntu, ten si po představení koupí pár fanoušků, další zoufalci čekají pár týdnů na cashback a po roce je to téměř neprodejnej krám s téměř ukončenou sw podporou.

  Samsung má podporu 4 roky debile .

  Kterej z nich, že bych se na to podíval 🤣 Bezpečnostní aktualizace na megaprůsery se nepočítají. Kterej Samšit dostal 4 úplný aktualizace Lagdroidu?

  Aha, takže před 4 lety v roce 2017 byl představený Galaxy S8, který měl z výroby Android 7 (mimochodem už v té době téměř rok starý OS) a dostal pouze další dvě aktualizace Androidu a to 8 a 9 – poslední tedy v roce 2019, kdepak je ta 4 letá podpora? (bezpečnostní aktualizace nepočítám za podporu a i tam je Samšunt v porovnání s Applem mimo)

  Bezpečnostní aktualizace je u většiny slušných firem standard i u zařízení 10+ let starých, ale chápu, že u Samsungu na to nejste zvyklí a že vám stačí rok starej OS a maximálně dvě aktualizace u vlajkovýho modelu. Ale zase to máte vykoupený různejma akcema, protože ty Šunty by za plnou cenu nikdo normální nekoupil.

  O kolik asi klesne hodnota iPhonu 11? Mam totiž v plánu si jej koupit a čekám na správný čas

  11 si nekupuj, těžký neohrabaný mobil, který nemá ani HD displej.
  Radši běž do 12ky, za chvíli taky cena spadne.

  Kde jste přišel na to, že nemá HD display? :)
  Jestli jste myslel OLED, tak s tím by se pak dalo souhlasit, ale nejdříve se správně informovat ;)

  Další technicky podložený argument. Jen tak dál. Selský rozum vždy vítězí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.