Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

thankful

V životě je velice důležité, abychom si dokázali zachovat pozitivní energii. S tím by vám dokázala pomoci aplikace thankful, která funguje jako sociální síť, na které lidé sdílejí zážitky, za které jsou vděční. Jak aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 49 korun (Zdarma)

Crypton – BTC Crypto Tracker

Jestliže se zajímáte o kryptoměny a máte v nich dokonce investováno, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Crypton – BTC Crypto Tracker, kterou si můžete pořídit zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž pomůže s kontrolou vývoje cen u více než 5 tisíců kryptoměn a zároveň vám dokáže posloužit pro správu vašeho portfolia.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Pathways: Slide Puzzle Game

Dnešní článek si zakončíme zajímavou hrou Pathways: Slide Puzzle Game, kterou nemusíte hrát jen na vašem iPhonu či iPadu, ale užít si ji dokážete i na Apple Watch. Prakticky se jedná o logickou hru, kdy musíte různě přesouvat jednotlivé hrací bloky, abyste dokončili cestičku.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.