Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 3D tisk si získává stále větší popularitu, díky čemuž je také dostupnější než kdy dříve. Populární výrobce 3D tiskáren Longer totiž oslavuje již sedmé narozeniny, díky čemuž nabízí nálož pořádných slev a dokonce i giveaway. Například jeho nejoblíbenější model LK5 PRO lze nyní pořídit se skvělou 10% slevou za pouhých 287,99 dolarů.

Longer LK5 PRO

3D tiskárna Longer LK5 PRO dokáže ukojit touhy všech nadšenců pro 3D tisk. Tento model se totiž pyšní odolnou konstrukcí a možností tisku o rozměrech až 30 x 30 x 40 cm. O jeho stabilní chod se navíc stará propracovaný čipset a za zmínku také rozhodně stojí jeho tichý motor. Zároveň je možné tiskárnu postupně i vylepšovat. Samotné ovládání následně probíhá prostřednictvím 4,3″ plně dotykového displeje. Systém pak dokáže potěšit přívětivým uživatelským prostředím a jednoduchou správou tisku.

Tisková podložka, na kterou se nanáší základ vašeho modelu, je navíc vybaveny vylepšeným potahem z keramického skla, díky čemuž je nesmírně jednoduché od ní dokončený výtvor odloupnout, aniž by došlo k jeho poškození. Nechybí ani odolnost vůči vysokým teplotám díky použití teflonu. Tato kombinace pak zajišťuje odolnost vůči teplotám až 280 °C. Tím nejlepším ale je, že se nemusíte prakticky vůbec obtěžovat se složitým skládáním samotné 3D tiskárny. Výrobce ji totiž odesílá již z 90 % složenou, ale přesto bezpečně zabalenou.

Longer LK5 PRO
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Exkluzivní sleva pro čtenáře

Jak jsme již nakousli výše, aktuálně si tuto skvělou 3D tiskárnu Longer LK5 PRO můžete pořídit s 10% slevou. V takovém případě stačí při placení zadat slevový kód ve znění LONGER3D7ANNIV, díky čemuž se vám cena automaticky sníží. S nákupem ale neotálejte! Současná akce totiž končí 24. září 2021. Nenechte si proto utéct tuto unikátní příležitost. Největším lákadlem této 3D tiskárny je bezesporu kombinace kvality a už tak nízké ceny, kterou nyní můžete ještě o něco snížit.

Soutěž o 2 kusy ZDARMA

Aby toho nebylo málo, tak Longer při příležitosti svých sedmých narozenin zároveň pořádá skvělou soutěž o 3D tiskárnu LK5 PRO a LK4 PRO. Pokud byste se rádi dostali do slosování, stačí vám navštívit tento web, vyplnit níže dostupný formulář, následně potvrdit e-mail, lajknout a sdílet kampaň na Facebooku a následně už jen počkat na výhru.

3D tiskárnu Longer LK5 PRO zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější