Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Výřez? Apple, haló, je rok 2021! :-D

  Apple má narozdíl od ostatních v předním výřezu technologii hloubkového snímání (FaceID) a pro chod této technologie je potřeba do předního výřezu zakomponovat několik senzorů. Ostatní mají prostě jen kameru tak si ji můžou dávat do „průstřelu“. Jedinou možností jak technologii zachovat ale odstranit výřez je implementace pod displej.

  Nechces se prihlasit do vedeni Applu, abys jim rekl, jak to presne delat? Ne, vazne, nikdo by o tebe nestal. Hele, tve nazory a dalsich chytraku, co sotva zvladli zakladku, jsou Applu uplne u zadku. Dukaz, ze to delaji spravne jsou financni vysledky. Nic jineho.

  Ty asi nechápeš pointu vid :) já Teda radši budu mít výřez, ale zabezpečený telefon, než telefon který někdo otevře i fotkou. Jestli je pro tebe bezpečnost až někdo v pozadí, ať je ti přáno a kup si co chceš, ale zabezpečený face id má velkou úroveň.

  Já radši budu mít čtečku v displeji a mikro dírku, než zub pres čtvrt didpleje. Odemykání obličejem je defaultně vypnuto a při zapnutí je uživatel upozorněn na nebezpečí a nejde touto metodou platit. Android totiž, narozdíl od ios, umožňuje výběr.

  Za túto správu ma ukameňujete ale niekedy bol Apple stredobodom pozornosti pre inovatívne veci. Dnes už len doháňa konkurenciu v dizajne. Po progranovej stránke apple funguje fakt všetko dokonale. (Používam macbook pro, iphone, ipad, ostatný členovia rodiny iP a air, TV, takže niesom proti applu, len sa mi zdá že zaspali dobu)

  Jo, jasne. Jde to s nimi z kopce a brzo Apple uplne zkrachuje. To tu ctu uz 5let. Mezitim se Apple stal prvni americkou znackou, ktera presahla hodnotu 2biliony dolaru. :-D

  Čítanie s porozumením… nenapísal som že to ide dole kopcom, ale že nepriniesli dlho nič nové, na čo by človek povedal “waw” :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější