Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Programy Windows a Office se již neoddělitelně staly součástí našich kariérních a digitálních životů. Windows 10 a Office 2019 jsou nesmírně rozšířené, populární, ale tíží je mnohdy až vyšší pořizovací cena, kvůli čemuž lidé častokrát sahají po pirátských kopiích a aktivátorech. Po dobu několika let výrobci prodávají počítače bez operačních systémů, kdy tak můžete ušetřit případně až několik tisíc. To s sebou nese i jistá bezpečnostní rizika v podobě nedostupné podpory, aktualizací, malwaru a podobně. Naštěstí ale existuje efektivní řešení, díky kterého si můžete pořídit Windows 10 za podstatně nižší cenu a získat tak spoustu muziky za málo peněz. Pojďme se tedy podívat, jak takto ušetřit.

Přístup k levnému softwaru

Licenční klíče si můžete rozdělit na retail, OEM, volume a MSDN.

Na rozdíl od retail verzí, licence OEM jsou většiny prodávány hromadně a následně přeprodávany za nižší cenu. Právě tyto OEM klíče se staly praktickou alternativou, jak si přijít na plně legální software za co možná nejnižší cenu. Nyní se na trhu nachází hned několik možných příležitostí, které jsou přímo spojeny s označením jako „nízká cena“ a podobně. Přesto byste ale měli být obezřetní, abyste se nesetkali s podvodem a následným zklamáním. Situace je tedy častokrát až chaotická, a proto se vyplatí svou důvěru svěřit v osvědčeného prodejce. Přesně proto je nutné brát v potaz obecnou reputaci a uživatelské recenze.

Internetový obchod Godeal24 by vám v tomto mohl jít perfektně naproti. Ve své nabídce totiž skrývá hned několik kategorií softwaru, který nabízí za bezkonkurenční ceny. V případě Windowsu 10 se po slevě dokonce jedná o méně než 8 €. Následně se můžeme podívat na Microsoft Office 2019 Professional Plus, který je k dostání za 26,89 €, verze 2016 poté o 6 € levněji.

GoDeal24 jaro

Jarní slevy na Godeal24.com

Poměrně častokrát můžete v případě Godeal24.com narazit na nejrůznější slevové akce. Poslední takovouto událostí bylo vítání jara, kdy jste po zadání slevových kódů získali skvělé slevy. Stejná příležitost je zde i nyní, kdy můžete ušetřit až 62 % na nákupu Windows 10 Home a Professional. Home verzi pořídíte pod 8 €.

1. Možnost: Speciální nabídka na Windows 10 s kódem SGO50: klíče za polovinu!

2. Možnost: Speciální nabídka s 62% slevou na software Microsoft s kódem SGO62

Při nákupu na GoDeal24.com si můžete být jistí tím, že se vám dostane té nejlepší péče. Ihned po dokončení objednávky vám totiž licenční klíče přijdou do vaší e-mailové schránky. Pokud byste navíc narazili na jakýkoliv problém, nebo byste potřebovali s něčím poradit, můžete se kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu odesláním e-mailu na adresu service@godeal24.com a vzápětí se vám bude někdo věnovat.

Typy Windows licencí:

MSDN

Klíče MSDN můžeme vnímat jakožto odměnu předplatitelům, kteří takto testují systém Windows dopředu. Bohužel podle regulací nelze tyto licence používat pro komerční účely, a zároveň je nemožné je autorizovat jinými uživateli bez výslovného souhlasu společnosti Microsoft.

Retail verze:

Jedná se o klasickou verzi operačního systému Microsoft, kterou získáte nákupem například přímo u Microsoftu a podobně. K tomuto systému je samozřejmě kompletní technická podpora ze strany výrobce a každá kopie nese unikátní produktový klíč. Ten je v drtivé většině případů vytištěn na krabicích produktů. Během procesu instalace musí uživatel skrze síť Internet provést aktivaci po telefonu. Retail verze tak musí být aktivována online a počet aktivací je limitován, obvykle na 5 aktivací.

OEM klíč:

Takzvaná OEM licence je součástí zakoupených počítačů přímo od výrobce. Její cena je tak zahrnuta již v samotném zařízení. V drtivé většině případů je opět na zadní straně počítače nalepen štítek s produktovým klíčem pro opětovnou internetovou aktivaci. Pro aktivaci je ale potřeba BIOS s SLIC, certifikát OEM a samotný OEM klíč.

OEM licence:

Jedná se o podobné řešení. Systém je totiž již předinstalován a rozhoduje o tom výrobce počítače, nikoliv Microsoft. Klíč může být následně aktivován například při výměně operačních pamětí či úložiště. Při výměně základní desky se klíč stává neplatným.

Volume licence:

Takzvané Volume licence představují unikátní softwarový licenční plán. V takovém případě uživatelé platí individuální předplatné. V drtivé většině případů se s takovýmto licencováním setkáme v případě větších společností.

Produkty společnosti Microsoft jsou skvělým nástrojem pro oblast vzdělávání, designu a dalších profesionálních sektorů. Kombinují totiž skvělou efektivitu s maximální bezpečností, díky čemuž tak dokáží posunout produktivitu kupředu a šetřit čas. Jejich popularita navíc potvrzuje, že se jedná o parádní řešení, které by rozhodně nikomu chybět nemělo.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Související články

Dnes nejčtenější

.