Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V posledních dnech jsme s radostí přivítali všudepřítomný sníh, který se postaral o perfektní atmosféru. Ačkoliv se to nemusí zdát, za dveřmi už čeká jaro, kterého se již velice brzy dočkáme. Globální pandemie bohužel změnila naše standardní trávení zmiňovaného jara. Co ale změnit nemůže, jsou právě populární jarní slevy. Pokud nyní uvažujete nad aktualizací vašeho počítače, Godeal24 se dokáže snadno postarat o zlepšení vaší jarní nálady a vylepšení dosavadních nástrojů pro home office za bezkonkurenční ceny. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejlepší nabídky.

godeal24.com spring

Ať už se chystáte poskládat úplně nový počítač, nebo chcete konečně aktualizovat na novější verzi například z Windowsu 7, Godeal24 pro vás má řešení. Zakoupit můžete originální klíč k Windows 10 Professional za pouhých 7,40 € a řadu dalších při použití slevového kódu SGO50.

Získat taktéž můžete originální a globální klíč ke kancelářskému balíčku Microsoft Office 2019 Professional Plus, který získáte s 62% slevou za pouhých €26.86. V nabídce jsou taktéž výhodné balíčky, kdy získáte Windows 10 i Office za ještě nižší cenu. Stačí přitom aplikovat slevový kód ve znění SGO62.

Jaro je bezesporu skvělým obdobím pro aktualizaci vašeho počítače. Přesně proto by vás taktéž mohly zaujmout tyto nabídky, s jejíchž pomocí si značně usnadníte práci a studium z domova. Jednoduše stačí v košíku zadat slevový kód SGO55, díky čemuž produkty získáte s 55% slevou.

Godeal24 je online platforma pro prodávání licenčních klíčů na produkty Microsoft (například Windows, Office) a řadu dalších, kde na vás vždy čeká bezkonkurenčně nejnižší cena. Za posledních pár let se z obchodu stalo jedno z nejoblíbenějších a nejznámějších míst pro nákup softwaru.

Jak zaplatit přes PayPal

V obchodě GoDeal24.com navíc můžete zaplatit za pomocí bezpečné služby PayPal, na kterou se denně spoléhají tisícovky lidí. Jednoduše vám stačí přejít k samotné platbě jako host či registrovaný uživatel a zvolit platbu skrze Cwalletco. Následně stačí klepnout na Place Order a objednávku tak potvrdit. Tímto se přesměrujete k samotné platbě, kde si budete muset vybrat platební metodu. Poté se vám objeví řada platebních metod, kde si už jen stačí vybrat PayPal (nebo přímo platbu kartou) a nadále postupovat přímo na PayPalu. Celý proces si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Při nákupu na GoDeal24.com si můžete být jistí tím, že se vám dostane těch nejlepších služeb. Ihned po objednání vám obratem přijde samotný licenční klíč do vaší e-mailové schránky. Pokud byste případně narazili na nějaký problém, nebo byste se jen chtěli na něco zeptat, můžete se doslova kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu. Stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a vzápětí se vám bude někdo věnovat.

Nepromeškejte tuto nabídku a využijte jaro pro získání skvělých produktů.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Související články

Dnes nejčtenější

.