Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechci se nijak zastávat Sony, ale jejich xperie zejména ty compact byly a některé pořad jsou dobré. Takže v tom budou asi pokračovat, byl to jejich nejprodávanější druh mobilu. Nicméně ten design je strašný.

  No, jelikož není Sony závislé na prodejích telefonů, může si dělat klidně i telefony opravdu jen pro „horních deset tisíc“ a prodat jich „jen pár“. A vlajkovým modelům telefonů od Sony nesahá „jabko“ ani po kotníky. Apple je totiž z většiny přímo závislý na prodejích telefonů, protože i jejich služby jedou v podstatě jen na iOS. Pro Apple musí dělat „bezduché telefony pro masy“, jinak by byl v háji. :-)

  A tu tragickou výdrž máte vyzkoušenou? Já jsem s miníkem spokojenej….

  No já tu tragickou výdrž potvrdit můžu. Telefon starej měsíc a půl, výdrž 12 – 15 hodin. Hry nehraju, částečně pracuju – odpovídám na maily, telefonuju cca půl hodiny denně, WhatsApp.
  Mezi svátkama jsem ho skoro nevzal do ruky, za celej den asi 3 dvouminutový hovory – a telefon drží rekord – 30 hodin naživu.
  Jinak vyřešil jsem to malou powerbankou, kterou nosím pořád s sebou…

  Tak to je Apple killer!:)

  V tomto bych o Apple strach neměl. Ani 12 mini se neprodává tak, jak se očekávalo. Dost pochybuji, že by někdo kvůli tomuhle telefonu přešel od Apple k Sony.

  Mně Android nevadí, pro mě to ale určitě zabijí něčím jiným, například displejem s poměrem stran 21:9.

  Kdyby mělo Sony displej s poměrem stran 16:9 nebo třeba 17:9, tak bych do něj šel. Moc se mi líbí, že nemá displej se zaoblenými rohy, notchem ani průstřely.

  Nedá mi nereagovať :,, problém pre Apple,, to asi nebude, ako skôr KONEČNE riešenie pre ľudí čo chcú MALÝ telefón aspoň určitej dostatočnej kvality po stránke hardwaru a hlavne keď chcú android… A nechcú kvôli tomu niaky no name fon z tesca – lebo iba ten je malý…….také XIAOMI ktoré na trh pere 1000000 modelov ročne a všetko lopaty by si mohlo brať príklad……… . 12mini je alternatíva s ios, čiže pre iných zákazníkov, to sú dva rôzne svety, zbytočne to porovnávať…. Už len dúfať ze kombo cena/výkon bude prijateľná, ip68 atď atď…..

Vložte vlastní komentář

celý text