Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tyto kousky jsou totiž vyrobeny z pravé 100% hovězí kůže, což obecně iPhonu v rukách dodává jakýsi pocit luxusu, neekologickosti, nemoralnosti a zbytečnosti s čímž jsem neuvěřitelně spokojen, protože na trhu existují aj alternativy a náhrady kůže.

  Nic proti bezpečnosti, materiálu a kvalitě. Ale mám dotaz: jak platíte mobilem v případě flip-pouzdra? Pro mne je tato funkce jednou z často využívaných a neumím si představit, že vezmu mobil do obou rukou otevře a pak dvojručně platím. No, asi mám špatnou představivost.

  Mě se líbí to černé 2v1 , teď mám flipové pouzdro, ze kterého nejde mobil vyndat, ale magnet, který drží víko, dost ovlivňuje funkci kompasu, tak pak v mapách nepoznám, kterým směrem se mám vyznat. Jak je to u těchto flipových pouzder, funguje kompas OK?

  Svetove značky sa snažia stale viac a viac propagovať produkty s umelou kožou, tento trend ma každy rok stupajucu tendenciu a vy, LSA, tu postnete takyto članok, ktorym podporujete tak zbytočne tyranie zvierat. Zamyslite sa nad tym prosim…

  Většina těch zvířat se narodila pro to, aby byla snědena a jejich kůže byla náležitě zpracována. Zamyslete se vy.

  To že sa zviera narodi len preto aby bolo neskor surovo usmrtene predsa nemeni na veci moralnosti a ekologickosti absolutne nic. Alebo mi chcete povedať že je to životu potrebny produkt? Lebo inak mi smrť zvieraťa produkovaneho na tento účel nedava zmysel. Nechapem nad čim sa mam zamýšlať…

Vložte vlastní komentář

celý text