Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bez cílené reklamy u části uživatelů by se zisk jen sníží, takže přechod na placené užívání facebooku by vůbec nedávalo smysl, protože by se jim na to všichni vy*rali a začali používat něco jinýho :) výkřik do tmy…

  Bez cílené reklamy u části uživatelů by se zisk jen sníží, takže přechod na placené užívání facebooku by vůbec nedávalo smysl, protože by se jim na to všichni vy*rali a začali používat něco jinýho :)

  Doteraz som nepochopil v com mi ma pomoct cielena reklama, ak uz chcem reklamu tak chcem nahodnu reklamu a nie reklamu na tenisky ktore som si pred tyzdnom kupil.

  No vám to nepomůže nijak… :o) Jen se jim reklama hůř prodávat, protože zacílení na uživatele  systému nebude možné. Což je z pohledu uživatele dobře. Z pohledu inzerenta už méně, ale zase jak píšete – pokud se mi má půl roku zobrazovat reklama na tenisky, které jsem si už koupil, tak je něco špatně v tom reklamním systému.

  Jednou jsem se chytil na reklamu z Facebooku a už druhej měsíc marně čekám na zaplacené zboží. Nejsem příznivcem Applu, ale v tomhle případě mu tleskám.

  Je to jedna z věcí, proč přecházím z Google Pixelu 4XL má iPhone 12 Pro Max. Zatímco nenazranost, pardon tlak akcionářů u Googlu a Facebooku roste, Apple naopak pochopil, že náskok má díky důrazu na soukromí uživatele a nyní i nebývale rozmanitému HW.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější