Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Listopad utekl jako voda a rychle jej vystřídal prosinec. Spolu s ním jsme se navíc dočkali Obrovské 12.12. akce, které se mimo jiné přezdívá Double12 akce. V rámci těchto slev si můžete přijít na řadu produktů s neuvěřitelnou cenou.

Jestliže jste ve zmiňovaném listopadu prošvihli akci 11.11., Black Friday či Cyber Week, tak byste si rozhodně neměli nechat uniknout letos poslední velkou akci 12.12. Ta již nyní odstartovala na GoDeal24.com a rozhodně stojí za to si minimálně prohlédnout zlevněné produkty. Věřte tomu, že si svého favorita rozhodně vyberete.

GoDeal24.com je jedním z největších a nejspolehlivějších online obchodů, který se specializuje na prodej softwarových licencí za ty bezkonkurenčně nejnižší ceny. Během nadcházejícího týdne, v rámci zmiňované obrovské 12.12. akce, si tak můžete přijít na produkty s až 88% slevou.

GoDeal24.com 12.12. akce

Mějte ale na paměti, že se jedná o časově omezenou nabídku, která bude probíhat pouze jeden týden. Pokud tedy například plánujete aktualizaci softwaru na vaše počítači, věnujte následujícím slevám zvýšenou pozornost.

Speciální limitovaná akce s 88% slevou

Poloviční ceny s kódem SGO50

Ještě levnější balíčky s kódem SGO62

Snadná práce z domova s kódem SGO55

Další akce naleznete zde.

Jak zaplatit přes PayPal?

V internetovém obchodě GoDeal24.com můžete zaplatit i za pomocí zabezpečené platební metody PayPal. V takovém případě vám stačí přejít k platbě (jako host či registrovaný uživatel), kde už jen stačí zvolit možnost Cwalletco. Následně klepněte na tlačítko Order Review a poté na Place Order. V tomto případě si už můžete vybrat ze samotné platební metody, kde mimo možnosti platební karty můžete zvolit i zmiňovaný PayPal. Kompletní proces si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Samotný nákup na stránkách GoDeal24.com je nesmírně jednoduchý a zvládne jej každý. Chvíli po platbě totiž obdržíte e-mail se samotnými licenčními klíči, aniž byste na ně museli čekat dlouhé dny. Pokud byste navíc měli nějaké otázky či narazili na nějaké problémy, tak se můžete obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu na adrese service@godeal24.com, kdy se vám obratem bude věnovat proškolený pracovník.

Oslavte konec roku s GoDeal24 a akcí 12.12.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Související články

Dnes nejčtenější