Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nemá smysl si platit 300 pokud člověk chce vidět jen Mikuláška, když zápas může trvat tři minuty, to to v pohodě zvládne i Tipsport.
  Oktakgon bude rozesílat před žaloby😂😂😂
  Čirá.i

  Zápasy opravdových šampiónů UFC jsou běžně bez příplatku na NOVA SPORT. Nevidím jediný důvod platit takovou dardu za zápas točený amatéry. Jak bylo již napsáno. Podívám se zítra ráno na You Tube a grátis.

  Presne,pokud to bylo na O2 TV,pohoda,ale dávat prachy za jeden zápas nasich pseudozápaníků…Novotný nás nechal loni namlsat a ted chce vybírat :-)no pár magorů mozná najde,ale jinak jsme prílis malé obecenstvo,tak se má domluvit s kabelovkami a nebudu mít problém.Takhle at si to nacpe treba do -kamkoli.
  Jestli myslí,ze na tomhle ohatne,je naivní.

  tak za toto tak max 50Kč, ten poťap Novotný si myslí že si zase namastí kapsu, opak je ale pravdou, toto bude pro něho spíše fiasko, místo aby pažravec prodal práva O2 TV, tak si bude hrát na magnáta s jedinou možnosti sledování přes ně, po komentech se sekáním, jak na to jejich live šou všichni poukazují, tu jejich slabou oktagonskou ligu spíše pohřbí, je to ocas a ne promotér… :))

Vložte vlastní komentář

celý text