Zavřít reklamu

Dlouho očekávaný zápas Vémola vs. Mikulášek je téměř tu a my si jej budeme moci užít jako již tradičně živě. Pokud vás tedy zajímá, jak tento duel dvou na krev rozhádaných rivalů sledovat, jste tady správně. V následujících řádcích si totiž na možnosti živého přenosu posvítíme. 

Vémola vs. Mikulášek živě
Zdroj: Oktagon.tv

Zatímco předešlé hvězdně obsazené turnaje včetně toho, na kterém se utkal Vémola s Véghem, byly vysílány mimo jiné na O2 TV Sport v Česku a na JOJ Plus na Slovensku, dnešní turnaj OKTAGON 19 běží jen na dvou platformách – konkrétně na Oktagon.tv skrze Pay per view a na TipSportu. Ve druhém případě má ale podle promotérů turnaj běžet jedna ve velmi malém a nezvětšitelném okně a jednak v nízké kvalitě, takže o pohodlném sledování nemůže být v tomto případě řeč a nemá smysl vám tudíž registraci do TipSportu doporučovat. Totéž v bledě modrém pak platí i o spoléhání se na nelegální streamy na Facebooku, YouTube, Twitchi či podobných platformách. Po veškerých těchto streamech totiž organizace podle vyjádření promotérů tvrdě půjde a už během vysílání jim bude rozesílat předžalobní výzvy k ukončení jejich jednání, které když neuposlechnou, vygradují později až v soud. Kvůli tomu se proto dá očekávat, že bude nelegálních streamů opravdu velmi málo, ne-li žádné. Jedinou skutečně spolehlivou možností ke sledování turnaje je tak Pay per view. To nyní vychází na 12,99 EUR, tedy zhruba 344 Kč. Nutno nicméně podotknout, že za tuto cenu získáte jak virtuální vstupenku do arény, tak i přístup k turnaji několik dní po jeho odvysílání. Součástí Pay per view je pak samozřejmě jak celá startovní karta, na které je 10 zápasů, přičemž naprostá většina se zdá být velmi lákavých, tak i zápasové studio s experty, řada rozhovorů a tak podobně. Pay per view můžete zakoupit zde. 

Jak již bylo zmíněno výše, turnaj při Pay per view poběží na adrese oktagon.tv s tím, že pro sledování se bude stačit buď přihlásit, nebo jen uplatnit kód, který vám bude doručen při koupi “virtuálního lístku” do mailu, který při koupi vyplníte. Oktagon na svém webu uvádí, že pro spolehlivý přenos je vyžadováno stabilní internetové připojení s minimální rychlostí 10Mbs. Podporovaná zařízení jsou pak následující (citujeme přímo ze stránek Oktagonu): 

Stolní počítače

  • Zdržení se používání jiných aplikací při přehrávání Digitálního Obsahu
  • Operační systém: aktualizován na nejnovější verzi Windows 10 nebo MacOS 10.
  • Minimální hardwarové požadavky: procesor min. 1,6GHz, paměť RAM min. 8GB.
  • Internetový prohlížeč: nejnovější verze Chrome / Safari / Edge (chromium), jinak není zaručeno úspěšné vysílání.
  • Minimální parametry webového prohlížeče: cookies povoleny, Java Script povolen, Video HTML5, Google Chrome (poslední 3 verze), Firefox (poslední 3 verze), Safari 10+.

Mobilní zařízení

  • Zdržení se používání jiných aplikací při přehrávání Digitálního Obsahu
  • Operační systém: Android 9+ nebo iOS 13+.
  • Internetový prohlížeč: nejnovější verze Chrome / Safari / Edge (chromium), jinak není zaručeno úspěšné vysílání.

Zařízení Smart TV

V současné době nezaručujeme kvalitu streamu pro Smart TV. Pokud je to možné, proveďte před zakoupením licence test na zamýšleném zařízení.

Turnaj si nicméně samozřejmě bez problému užijete třeba i na Apple TV, potažmo na televizích, které podporují AirPlay 2. Bude jej totiž možné bez problému klasicky zrcadlit jako jakýkoliv jiný videoobsah.

Produkty s MMA tématikou si můžete zakoupit přímo zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.