Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Četl jste vůbec recenzí? Je uvedeno že cena hodinek je těsně pod dva tisíce ;) jinak v té černé barvě vypadají jak GT2 .. Za ty peníze jsou hezké

  Hodinky designově nemají konkurenci, ALE – „měření“ O2 i krevního tlaku probíhá nějakým algoritmem, ve skutečnosti se nic neměří, takže je to nevypovídající údaj.

  Pokud by se při 50 měřeních shodovaly údaje s běžným tlakoměrem, pak bych tomu teprve věřil.

  Umí hodinky, resp. aplikace měřit spánek ve dne? A více spánků během jednoho dne? To neumí ani Mi Fit a je třeba to řešit aplikací třetí strany.

  Velice přesná recenze ale hlavně je nestranná a srozumitelná.Hodinky jsem si koupil pro že to jsou moje první chytré hodinky a nemám žádnou zkušenost,tak začnu při zemi.

  Hodinky za ty cenu super. Pokud vezmu cenu nahradnich reminku, tak vlastni hodinky jsou cca za tri stovky. Ale to je vec marketingu.
  Soustredil jsem se na mereni tlaku. Je jasne, ze u techto hodinek, ktere nemaji specialni adapter na opravdove mereni tlaku krve, se mereni odehrava jen za pomoci svetelne sondy svitici kamsi do zapesti. Provedl jsem 70 mereni hodinkami a zaroven tricet mereni profesionalnim mericem tlaku krve s manzetou na pazi. Vysledek me docela prekvapil. Tech 70 mereni hodinkami melo od sebe minimalni zanedbatelnou odchylku a od vysledku mereni pristrojem s manzetou se lisilo nepatrne. Profesionalni pristroj ukazoval trochu vyssi tlak. Taze kdyz na hodinkach bylo zmereno 128/83 tak profi pristroj ukazova 132/85. Myslim si, ze pro orientacni mereni tlaku je toto srovnani uchazejici. Jinak mi na pristroji vadi, ze se mi rozsvecuje display i v noci. Nejde mi to na noc vypnout. Musim hodinky na noc sundavat. Treba na to jeste prijdu.

Vložte vlastní komentář

celý text