Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já jsem se snímáním obličeje spokojen. Je to praktičtější.

  Je to mozna uzasna technologie, ale zpusob, jakym je implementovana, moc prakticnosti neprinasi. Krome odemknuti tel. za svetla, ve svisle poloze, v ose, s odrytym celym oblicejem, je ve vsech ostatnich pripadech nepouzitelna. Nejhorsi je platba Apple Pay. Coze to tam u toho terminalu musite udelat, abyste zaplatil? Odemknout oblicejem, dvakrat zmacknout nejake tlacitko, pak prilozit k terminalu… Videl jste nekdy, jak probiha platna s iPhone s Touch ID? Zpusob, jakym je Face ID implementovano do zarizeni, je pro pouzivani krok zpatky, tak nepiste kraviny, ze je praktictejsi.

  FaceID je bezkonkureční, je ale pravda, že s rouškou je to komplikované a mít i sekundární možnost by nyní dávalo rozum… Navíc jak už jsem jednou zmiňoval, umím si představit, že by jsme se díky tomu zbavili všech SMS kódů atp.. Dvoufaktorové ověření v podobě FaceID+TouchID by bylo skoro revolucí, v mých očích určitě vítanou.

  Oblicej a prst neni dvoufaktorove overeni, mazej si to nastudovat poradne

  „Vyžaduje od uživatele prokázání dvou faktorů (prvním je obvykle uživatelské jméno a heslo, druhým pak například PIN, otisk prstu, snímek sítnice oka, elektronický token a podobně.“

  Čili mohu použít FaceID jako prvek neoddělitelnosti a následně otisk k doplnění hesla jako prvek znalosti, které nemusím ručně vyplňovat ale nechám jej vyplnit automaticky. Opakovaně toto téma řešeno na mnoho zahraničních fórech.

  Sekundárna možnosť je predsa kod …ľudia si neuvedomujú koľko potom bude stáť display keď sa podaril rozbiť ho ..už teraz sa bavíme o dobrých 300-400€ pri vyšších radách ..? V autorizovanom servise ? keď tam bude ešte aj touch id .. viem si predstaviť, že repas displey-u potom bude 500€ a viac …a potom budú všetci nadávať , že to je drahé 🤣

  Silně pochybuji, že bude dávat Apple TouchID pod displej, jak je zde zmíněno. Představili novou techniku v tlačítku pro iPad a tak pokud se vrátí na iPhone, tak si myslím že v této podobě.

  V tom prípade mi to príde maximálne nekomfortné mať ho v homebuttone…a to mám len pro model a ledva naň dosiahnem,, čo to potom musí byť v max verzii..museli by zmeniť pozíciu jedine

  Dvoufaktorové ověřování je něco úplně jiného, navíc tuto kombinaci má většina android telefonů s 3d rozpoznáváním obličeje, například Huawei p40 pro.

  Není, viz mé příspěvky výše. A ne, technologie Huawei neni tak daleko a minulost již navíc ukázala, že zavádět nové trendy umí právě Apple a od něj se pak všichni učí.

  To je zase čeština: „raději vnuknout celému displeji“.
  Naučte se, co znamená „vnuknout“ a nepoužívejte to jako tydýti všude.

  Aktavoris: jo tak Apple ukazuje jak nasazovat technologie, aha. Tak proto ty displeje připomínají stále dvouleté starší droidi telefony , kde otisk už davno skrz displej funguje a to rychle a spolehlivě. Další co nedržel v ruce nic než jabko za poslední roky 🐑 bože

  Naopak, Apple jako jediný má u amoledů reálný barvy a žádný modrý okraje, jako tomu je u huawei a samsungu. A nevim jak to maji vyřešený, ale ani se to nevypaluje, u ostatních už jsem měl po roce vidět obrysy hodin atd.

  Proto má Apple panely od Samsungu a LG? :) Nebo donedávna IPS na Xr?
  No nevím :D 11 a novější mají krásné displeje. Do 11 bych ale byl opatrný. Porovnání s konkurencí není u starších modelů moc dobrý nápad. Revoluční X řada měla displej srovnatelný s Galaxy S3.

  V bočním tlačítku jako na AirPad 4 by se mi T-ID líbilo NEJVÍCE :)
  Je to nejpohodlnější a i NEJRYCHLEJŠÍ.
  Snad to tak nakonec i bude – je to NEJLEVNĚJŠÍ verze, což mají Tim & spol. NEJRADŠI ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.