Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Můžu poprosit někoho o informaci, kde předobjednat, abych si telefon hned 23.10. v Praze na nějaké pobočce vyzvednul ? Od soboty pak budu 2 týdny pryč, takže ho potřebuju koupit a vyzvednout hned v pátek 23.10.. Díky moc za rady :)

  Tento rok, ostatně i loňský sem klidný. Pochybuji, ze si v této době poletí pro iPhone za 25000 hromada lidí. Loni sem byl v 8:50 před iStore, který v 9:00 otvírá a nikde nikdo nebyl. Pul hodiny sem byl na prodejně a nedošel jediný člověk. Takže vím, že další pátek dojdu a normálně si 12 koupím.

  Jestli to chápu dobře, tak pokud předobjednáš dnes ve 14:00 tak ti příští pátek domů. :)

  A jaká zásilková služba to doručuje, když to objednám na Apple stránkách ? Předpokládám, že nemají svoje kurýry a trochu se bojim riskovat, že se s tim někdo někde zasekne a já pak budu muset odjet na 2 týdny bez něj, současnej už to fakt nezvládá :D

  Bud v klidu, loni jsem takhle objednaval 11 Pro Max a taky jsem se bal, ze to neprijde dany den a radsi jim jeste trikrat volal 😀 nakonec fakt v dany den a cas prijel prepravce. Byl to nejaky mezinarodni prepravce fungujici v CR, ted nevim nazev, ale ceska posta, dpd ani ppl to nebylo..

  Dave: Jenže minulý rok nebyl Covid a dopravci v pohodě stíhali. Teď jede nákupy online strašně lidí, aby nemuseli do kamenných obchodů a dopravci tak trochu padají na hubu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.