Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tyto vtípky vytváří lidi ne pro pobavení, ale aby na sebe nějak upozornili. Nechme jim tu možnost. Třeba se někde uchytí jako hlavní vtipálci světa. Některé úsměvné jsou.

  🤣🤣🤣🤣 no nekteri jsou opravdu kreativni 🤣🤣🤣 ta kosile je dobra …. hmmm zvaznim trosku 😑 jde videt,ze lidska zavist je hlavne v zahranici nez u nas 🤣🤣🤣🤣 a hlavne kazdej z tech hnupu si ten Iphone koupi stejne 🎙🎙🎙😅😅😅

  i5 byl něco s wow efektem. Z 11 pro Mac nemá absolutně smysl přecházet. Kdo má z jabka méně než X serie, tak by to mohl být kupující. Je to stejné jako s hodinkama, na šest v případě majitele pětek by šel jen matěj nebo rentier. Ty hrany u pětky tenkrát byly kouzelné, nemůžu říct že ne, ale zůstanu u svého 11 maxe. Navíc to pro mě nemá nic extra využitelného.

  Mě by vážně zajímalo, co inovativního od nových telefonů autor článku očekává. Koncept „chytrého“ telefonu je v zásadě hotov. Probíhá evoluce a ani si nemyslím, že by telefony měly začít dělat, něco co nedělají. Auta taky od Fordu T mají volant a čtyři kola. Čeká někdo nějakou inovaci, která nepřichází? Ne byl by za vola.

  Konkurence přichází s otiskem prstu v displeji, 120 Hz panelem, displejem bez výřezu, nabitou baterií za pár desítek minut (byť o její životnosti můžeme diskutovat) a v neposlední řadě i adaptérem v krabičce. Vážně byste nějakou inovaci nečekal?

  Můžete pokračovat Hi-Res drátový a bezdrátový výstup, různé destkop módy typu DeX, skládací konstrukce , zcela bezkonektorové telefony(nebyl o ně zájem) a tak dále. Mimochodem umí už ip11 reverzní bezdrátové nabíjení ?

  “displejem bez výřezu”
  No to nema ani moja chladnicka, zrejme preto, ze rovnako ako tie konkurencne mobily, nema Face ID.

  Display bez výřezu, větší baterka jsou inovace např u xiomi staré už 2 roky, hrozné, že 🙄 frekvence vyšší přišla až letos.

Vložte vlastní komentář

celý text