Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hmm, po cem ho*no toho se chytne kde kdo. Zacal s tim Lidl….. ze to bude mit tak rychle pokracovani sem necekal. To ted jako kazdy „blb“ bude mit svoji vernostni aplikaci?

  Cože? Chtěj kreditku místo apple pay? Benzina nechce dávat oboustraně výhodný výpalný, pardon poplatek, 30% applu? Proč vůbec dělaj appku na ios. Tohle je kapitalismus, ať táhnou na androjd. Víte co to je za dřinu udělat appstore, bez apple by ten jejich benzín nikdo nekupoval.

  Od Benziny a jejich Tank Karty jsem utekl, protože jejich systém mě neustále obtěžoval „vysoce prioritními zprávami“.

  Normálně byste očekávali, že vysoce prioritní zprávou bude, že nepůjde systém, nějaké pumpa bude uzavřena apod. Nebo že máte problém s účtem, kartou apod.
  V podání jejich marketingu je to ale to, že v Dolním Zadkově mají padesátník slevu na naftě a čistou vodu v kýblu na umytí okna a navíc v mailech nebyl ani předmět zprávy, jen že je tam vysoce prioritní zpráva, která se vás asi týká.

  Ty jejich „prioritní“ zprávy navíc nešly vypnout, protože checkbox byl zapnutý a disablovaný. Psal jsem si s jejich podporou několikrát a jednání horší než se státní správou. Takže Benzino, jako tvůj bývalý zákazník: běž do p…..

  Úspěšně zaplaceno. Benzina měla platby přes QR už víc než rok zpět, jenže tam nešla přidat Tank Karta, proto to nikdo nepoužíval. Teď už to jde, přidali sbírání bodů za tankování, všude články, tak se to jeví jako novinka, ale není. Pokud to bude spolehlivé, tak to vítám, mám rád tyhle platební fičury přes mobil/hodinky.

  Aplikaci Benzina už používám dva roky a veliká spokojenost. Konečně nějaký bonus. Už asi rok taky používám aplikaci Mycí digi linka od Benziny ato je pak pohoda-přijedu k myčce a nemusím vůbec z vozu a jen zaplatím a jedu hnedka dovnitř. A výhoda u té aplikace na myčku je ta ,že tam je kamera a ukazuje aktuální stav vozidel před myčkou a v ní. Takže vím kdy tam mohu jet a jak dlouho bude vše trvat.

  Tak to já s tou myčkou jsem nespokojen. Nevím zdali to večer nefunguje ale přijel jsem na myčku kolem 11 a nic. A to jsem stál na čáře jak si přáli.

  Naprosta spokojenost s tankartou… usetril jsem za rok i 2000,- a jsem spokojeny.. na jejich palivo vse funguje jak ma.. at uz Skutr,tak i Auto… jen teda nechapu borca co tady pise,ze ho otravuji nejakyma zpravama 🤣 me nechodi ani jedna.. a to mam obycejnou tank kartu eazy… hele clovece jezdi treba na Shell a nebo jako pulka naroda na Ono 😀✔️

  Taky jsem před půl rokem pořídil kartu a vše funguje na 100% . Až dnes jsem zjistil že lze použit jen 5 kupónů měsíčně a to na jakoukoliv hodnotu koníků. To znamená že si dám za měsíc 5x kávu po 3000 koníkách a je konečná. Nevím jak vy ale tankuji měsíčně cca za 30 tisíc KČ což je 30 tisíc koníků ….. to tedy netuším jakým způsobem koníky utratit, fakt jsem ten “systém” odměn nepochopil :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.