Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To se nedá vydržet. 3 neskutečně dlouhé týdny.

  Než se zaňe prodávat, tak spíš 4, nebo 5 týdnů. Ještě, že to zaostalý Apple stihne do vánoc, amatéři. To jiní takoví břídilové nejsou, stihli vše, jak je u nich zvykem včas.
  Chtěl jsem si koupit 2 Pročka do rodiny, ale takhle NAS*RAT APPLE, když to nestihli do konce září, ať si je narvou do PRDE-LE!!!! A to by měli udělat všichi, ne jak tupe ovce jim to nechat projit. Tak tohle byla posledni kapka a od Apple definitivně má rodina odchází, přišli tím o dlouholeté každoroční odbĚratele jejich produktů.

  Kup si Pixel 5, bude představeny tuším koncem září, lepší kup, než to předražený lejno od Apple, taky jsem tenhle rok přešel, po tom, co Apple předvedl, nebo spíš nepředvedl. Jsem teď spokojený, protože za tu Apple sečku jsem dostal od iBlbců docela dost, takže mám vše moderní a nadčasové, Windows 10 je BOMBA, Android11 taky paráda, nechápu, že jsem nepřešel už dříve a zůstával jsem na tom předraženým zastaralým a opoždeným Apple křápu. Za sebe můžu říct, Apple svět = pro puberťáky, infantilní děcka, negramoty, a Windows svět = pro profíky, pracanty a hráče, univerzální, moderní, nadčasové.
  Snad Apple jednou dožene Windows a Android, pak bych se možná vrátil.

  13tého je hodně zvláštní! V USA a ve světě je strašná spousta pověrčivých lidí, proto i třeba vyšší hotely nemají 13té patro, ale z 12 jdou rovnou na 14. Představení jednoho ze stěžejních produktů naplánovat na 13tého je tedy minimálně zvláštní.

  Tak to sou dobře jebnutí vylízanci, protože 13 patro je 13te patro i když ho pojmenujou 14, nebo jinak, stejně každý ví, že je to 13ctka. Demence některých opravdu nezná mezí.

  Psychologove tvrdi, ze na hloupost u druhych poukazuji predevsim ti, kteri sami rozumu moc nepobrali. Co si to tom myslis ty? A jako stavar te opravim – patro je takove, jak je ve vykrese pojmenovane.

Vložte vlastní komentář

celý text