Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To připnutí konverzace je taky další průser, přitom by stačilo, aby konverzace s dotyčným byla opravdu jen připnutá nahoře a stále byla vidět poslední zpráva s dotyčným člověkem. Jenže Apple řekl ne! Musí ti stačit obrázek připnuté osoby a text ti neukážeme… ale u ostatních konverzací ti ho necháme…

  Za mě v naprostém pořádku. Dva řádky v náhledu mě nijak nevytrhnou, takže přidržet prst a mám náhled celé konverzace. Sto lidí, sto chutí :).

  Z nových funkcí jsem se doslova posadil na zadek. Ani nevíte jak moc moc jsem po takových vychytávkách toužil. Zase kupa nesmyslných věcí.Daleko víc bych uvítal dotažení funkce „nerušit“ do konce. Dokud v ní nebudou aplikovány dny v týdnu a možnost vložení do každého dne více časů kdy nerušit, tak je app bezcená.

  Stačí využít aplikaci spánek, přesně nastaví vše co je třeba (včetně nerušit) a klidně na každý den a čas zvlášť :)

  Pro lidi s nepravidelnou pracovní dobou (kterých je obrovské množství) je tahle apka totálně k ničemu. Stejně tak jako teď krásně dojebali budík …bože, proč i polochytré telefony před x-lety uměli chytré buzení, odložení atd. .. Poslední roky jabku těžce ujíždí vlak.

  Me zarazi to neustale rozcilovani se kdejakeho skladnika v Lidlu.
  Kdy konecne pochopite, ze Apple Watch a vyrobky Apple jsou spis pro bile limecky nez pro manualne pracujici lidi?

  Jednoducha logika – pokud ma nekdo nizkou vyplatu, bude se starat o zarizeni a nebude ho obmenovat.

  Proto se to udela jen tak odolne, aby to nenastvalo moc majetnejsich, ze se to hned rozbije. Stejne tak se prizpusobi funkce tem majetnejsim a ti opravdu nesmenuji. Tem staci budik kazdy den v konkretni cas rano tak, aby si v 9 davali kaficko v kanclu.

  Tak uz se prosim nedivte a smirte se s tim, ze se to nastavuje pro tu majetnejsi cast populace a pro ty, kteri to berou jako status a proto si budou kazdy rok kupovat nove zarizeni.
  Apple nechce, aby si to lidi koupili jednou za zivot – chce vydelat, tak jako ja a proto platim minimalni mzdu a mam tvrde pokuty.

  akoze mohli ste aspon naznacit, ako presne zareaguje ten telefon na zvuky… fakt sa mi to nechce testovat… proste mam cez den na usiach sluchatka, aby mi ludia dali pokoj, ale telefon mam pred sebou, takze obcas by som privytal aby ma upozornil ze sa ma niekto chysta oslovit…

Vložte vlastní komentář

celý text