Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Božínku, já už se třepu, abych si telefon mohl aktualizovat jako první z vás tady. Každých 5 minut se dívám a až vyjde aktualizace, budu jako první.

    Imbecilní hloupý a zamindrákovaný chlapče, potřebný blít exkrementy do diskuzí ve snaze se zviditelnit a doukájet své puberťácké ego, prosím pro dobro všech vysmahni

    Jeden komentář určitě svědčí o IQ, už mám dost těch provokativních příspěvků v diskuzích. Nerozumím té potřebě se vyjadřovat pod něco, co mě nezajímá. Vyjadřovat se k něčemu co nemám nebo nechci mít. Provokovat ostatní jen aby mu vyvracely nepravdy. Proto aby vysmahl. myslím, že jsem to napsal ještě slušně nebo ne?
    Stejně tak nebudu psát o Vašem IQ, protože nevím jak je vysoké. Proto také není potřeba zmiňovat něčí rodiče, kteří s těmito příspěvky nemají opravdu nic společného.

    Dobrý den, mám dotaz. V telefonu mám nainstalovanou aplikaci Samsung Health a když k ni nemám připojené moje hodinky, tak mi na obrazovce někdy vyskakuje oznámení, abych zapnul bluetooth , pokud se chci připojit k hodinkám, ale přitom mám Bluetooth vypnute a hodinky taky nevíte co s tím? Díky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.