Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A nebude mít Lagdroid, cashback a pravděpodobně ani adaptér a přes to všechno se po něm bude prášit v regálech, nejlepší na tom budou ty nechápavé pohledy robotí sekty tak jako každej rok 😁

  asi tak no.. ještě bych dodal že se o tom bude mluvit úplně všude a každej druhej člověk o tom bude vědět kdežto když je nový lagdroid tak to neví nikdo kromě výrobce :D

  Kromě málo náctiletých a lidí, co se zajímají o Apple to nikdo jiný moc neví, protože je to běžným lidem u řiti. Ne každý je z WWDC vydřený, jak Apple PI TOM EČEK, co tady píše kraviny. Kdybys nebyl takový káreček, tak bys věděl, že iPhone používá opravdu jen malé procento lidí a Mac OS je dokonce tak zoufalej systém, že ho používá pár procent obyvatel.
  Ale marně to psát jehovistické iOvci.

  Co to George1 meleš za sračky a úplně mimo, spíš bys měl jít na Androidforum a tam se vyblít? To teď má iPhone slevy jak prase a i tak se na něj všude v regálech práší a nikdo ho za ty peníze nechce, protože je tady dost opravdu chytrých telefonů s opravdovým mobilním OS, narozdíl od Apple a jeho FW místo OS v mobilu.
  btw: jedině 10ti leté děcko hraje Fortnite a podobné hovadiny a ještě na mobilu, ale k negramotným uživatelům ohryzku to sedí 🤣
  Gorge1 už si konečně našetři a kup si Android, ať furt tady nefňukáš, nebo řekni přítelovi, ať ti ho koupí.
  Ti co mají víc telefonů, tak ví svoje, tak už se tady přestaň strapňovat, socko s iPhonem 6.

  Pokud nakonec výrobce neimplemetuje 120 nebo aspoň 90Hz displej, tak nebude snad jediný důvod pro upgrade… Fotoaparáty bude obdobná sestava jak u 11 pro kromě lidaru. Baterie bude horší díky 5G čipu. Procesor bude nový, ale kdo kupuje nový telefon kvůli troše výkonu navíc. Displej se stejným notchem.
  Každé 3 roky nastává supercyklus, kdy tentokrát lidi s Xkem by rádi koupili nový stroj, ale řekněte mi v čem je přesvědčíte, aby si koupili novou 12tku, když 11 pro z druhé ruky bude prakticky to samé. Jen se modlím, že přijdou aspoň s nějakým tahákem. Jestli bude Tim opět mluvit o úžasném procesoru polovinu Keynote, tak nejspíš víme, že applu už nejsou iphony prioritou.
  Vemte si, že konkurence už dává 120hz displej i do ohebných telefonů. Random čínani maj taky. Jsem moc zvědavej, jak se s tím letos poperou

  Jestli se opravdu vrátí k hranatým tvarům, tak to bude super. Nicméně zatím nevidím důvod k výměně. Mám iPhone Xs 512 GB a rozhodně nejsem v ničem omezen tak, abych ho musel měnit. Vidím to spíš až na výměnu za iPhone 13, kde již očekávám nějakou revoluční fičuru.

  Ale měníme, abychom nebyli totální looseři, což jsi už s 11 PRO. Já tedy kupuju každý rok a vždy jen PRO verzi, ať každý vidí, jak jsem IN a trendy! To musí prostě bejt, drdol na palici, kérky přes celé ruce, nohy a tělo, vousy, kalhoty 15cm nad kotníček a kávičku ze starbucksu…. Tady v Práglu je nás hodně, tak se taky přidej do teplé fronty.

Vložte vlastní komentář

celý text