Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To nemá s Designem nic společného 😂😂😂

  A ty se ukájíš pohledem na konzoli a nebo při hraní hledíš na obrazovku? Moje není prakticky ani vidět a místo toho jak vypadá krabice mě zajímá její výkon, hry a služby, ergonomie ovladače atd.

  Proč myslíte, že to nemá s designem nic společného? Jen máte jiný vkus. A my se z toho máme co? Nový XB je stylově čistý, krásně hranatý atd. atd. Paráda.

  Aby konzole měla prodejní úspěch, tak musí mít i co nabídnout po stránce softwarové….tam má MS velkou díru a nízká cena tomu moc nepomůže.

  Tu díru ovšem velice zdařile zalepuje službou Game pass. To je něco kde má zase díru konkurence.

  To je sice pěkný, ale Game Pass ve většině sází na multiplatformové hry. Já kupuju konzoli hlavně kvůli exkluzivitám a tam má PlayStation navrch každou generaci. Game Pass sice dokáže nabídnout škálu her v předplatném, ale ty hry se tam objevují a mizí. Čili MS žádnou díru nezalepuje, když nemůže nabídnout žádný titul, který dokáže prodat konzoli.

  Nehledě na to, ten slavný Game Pass je i na PC, takže tím spíš to u xboxu nic nezalepuje. MS si propaguje služby s nezájmem o propagaci konzolí, exkluzivity vyjdou i na PC…takže konzole prodeje mít nebude, jelikož ji hromada hráčů, kteří xboxu ještě zbyli, budou brát za zbytečnou.

  po stránke softwarové myslíš hry alebo samotný os konzoly , my sme dlho zvažovali či PS alebo xbox deťom, a nakoniec zvíťazil xbox je ďaleko univerzálnejší , nahradil pd TV CD prehrávač , dvd player 4k blurey player . kodi nahradilo tv box prehrávanie z NAS alebo priamo stream , kedže mám 1TB onedrive xbox sa vie naň pripojiť a tam všetky fotky aj tie prezeráme cez xbox , a samozrejme primárne hry s zakúpeným game passom

  Přesně tak, xbox je univerzální zařízení, které umí všechno. Navíc ovladač xboxu je pro hraní ergonomicky úplně z jiného světa ve srovnání s tou sr..kou od PS. A že někomu více vyhovují hry pro PS? No a co? Ať si koupí PS a hotovo.

  … ale jdi ty brepto. NA PS jsou 2 až 3 opravdu dobré hry nebo herní série, zbytek nestojí za reč. A ten jejich ovladač, ze kterého máš po půl hodině křeče v palcích je teda pěkný s..t.

  Forza? Chceš tu prodávat konzoli jedním titulem, který navíc vyjde nejdřív za rok? PSko má za celou generaci hromadu našlapaných exkluzivit…co má Xbox velkýho? Dokola točený Forzy a Gears…

  no, třeba takové Halo je i po 10 letech lepší než 99% všech her na PS. Jen aby bylo jasno. Konzolu nemusíš používat jen na hraní. Jede na ní televize, streaming služby, atd. atd., multimediální boxy atd. atd.

  SW jsou myšleny samotné hry. Pokud jde o děti, tak obě konzole nabízí spoustu her pro děti, ale pokud člověk chce opravdu kvalitní tituly, PSko v tomhle má vždy navrch díky interním stuidím. 4K přehrávač byla jediná výhoda u xboxu, ale to jsem považoval prozatím za zbytečnost, protože tolik titulů člověk doma zase nemá. Pokud se bavíme o zpětné kompatibilitě, tam má xbox výhodu, ale tím ta výhoda končí. Podívej se na komunitu, která ti v podstatě řekne to samé. Xbox se může chvástat 3-4 exkluzivníma titulama, PSko jich má mnohem víc. Co se týče dětských her, ty jsou ve většině multiplatformové.

  ako nech si každý kúpi čo mu vyhovuje , od toho je konkurencia aby sme si vybrali , bolo by veľmi zle keby bola na trhu len jedna konzola verím že aj PS je dobré ale u nás prevážil xbox hlavne ako som písal univerzálnosťou trochu ma škrela lokalizácia so SK čo xbox nemá ale deti mali angličtinu už od prvej triedy a im to vôbec nevadí že konzola angličtine takže ani to už neriešim aj keď sa šuška že čoskoro bude lokalizácia cz sk

  Tak ber to tak, že ani na PSku dlouho lokalizace nebyla a nakonec jsme se tý češtiny dočkali. Xbox ji má dostat teď, už je myslím potvrzená.

  A to neříkám jen proto, že bych stál na straně PlayStationu, ale jako člověk, který má už nějakou tu generaci nahranou, takže si můžu dovolit říct názor, co má v čem výhody.

  No, tak neber jiným názor, v čem má co výhody. Výhoda pro někoho může klidně být nevýhoda pro jiného. A o tom to celé je. Klidně měj PS, když ti to vyhovuje, jiní ať mají xbox, když jim to vyhovuje.

  Na PS4 se mi líbí VR a pár exkluzivit.
  Na PS4 se mi nelíbí neustálé ždímání peněz za aktualizované, přesto že již jednou koupené hry, hlučnost a nižší výkon.
  Na XBOX se mi líbí výkon, tichost, bohatá knihovna her z generací Xbox1, Xbox360 a Xbox One a pár exkluzivit.
  Na XBOX se mi nelíbí absence VR.

  Správný hráč by asi musel mít obě konzole :)

  Po PS1, PS2 a PS3 jsem přešel na XOX a zůstávám. Microsoft by se měl vykašlat na Windows a pořádně se věnovat Xboxu :)

  Ještě jsem zapomněl vyzvednout lepší podporu lokalizace u PS4, kdy je na PS4 víc lokalizovaných her než u XO. PS4 také narozdíl od XO umožňuje přehrávání pálených BR filmů.
  Na XO mi ještě víc vyhovuje klasický ovladač. Ovladač u PS4 je potřeba stále používat nesmyslné plošky nebo gyroskop (exkluzivní tituly musí používat všechny funkce ovladače).

Vložte vlastní komentář

celý text