Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ty printscreeny z Nastavení o funkčnosti neříkají nic. Myslíte, že by bylo možné, aby Váš čtenář vypnul [ oznámení kontaktů s nákazou ] a pokusil se znovu o zapnutí? Pokusil jsem se o totéž a zároveň vyzkoušel, zda je možné vystoupit/nastoupit a při pokusu o „nastoupení“ následuje link do AppStore ke stažení zjevně nedostupné appky. ;-) Já jen, aby jste neuváděli čtenáře v omyl, že jsou v systému.

  V tom případě patříte mezi ty, kterým to zatím nefunguje (stejně jako mezi ně patřím třeba i já). Každopádně jsem zkoušel aktivaci před malou chvílí na telefonu příbuzného a tam vše proběhlo bez problému. Chce to holt čas, než se to rozchodí všem. A uvádět v omyl asi nikoho nebudeme, když v nastavení zcela zjevně je nebo naopak není, zda „covidí“ upozornění už běží či nikoliv.

  Asi jsem to špatně napsal. Když jsem provedl aktivaci na základě vašeho článku, tak to vypadalo jako na snímcích v galerii. Zkusil jsem oznámení vypnout a opětovné zapnutí už odkazuje na stažení appky. ;-) Tak mě napadlo, že si čtenáři vašeho webu „aktivují“ tuhle „fičuru“ v nastavení a nabydou dojmu, že je eRouška 2.0 funkční. Schválně zkuste na telefonu příbuzného vystoupit a znovu nastoupit. ;-)

  Je to tak jak píše někdo výše. Při prvním zapnutí oznámení se vše tváří jako že funguje. Vypadá to jak na screenech. Ovšem pokud oznámení vypnete a znovu zapnete hodí vás do app store a tam aplikace ještě není. A v tf ji už znovu aktivovat nelze bez stažení app.

  A jak ta „chytrá“ appka pozná, že jsem se setkal s někým nakaženým, když mám trvale vypnuto Bluetooth, které požívám minimálně. Nebo snad pracuje na principu sledování polohy telefonního čísla?

  Pokud nebude na základě toho, že jsem byl po nějakou definovanou dobu v kontaktu s nakaženým zdarma test na Covid, je mi tahle informace k ničemu.

Vložte vlastní komentář

celý text