Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak Sense, ale i základní Versa 3 zadupou AW (5) do země. Výdrž 6 hodin je fantastická, platit se s tím dá, telefonáty a sms se taky vyřídí, má to AOD, prostě dobrá práce a do iPhone a aplikace Health vám to bude taky data posílat. Mě AW tedy dost zklamaly, hlavně tím, že vydržely den a trochu a to jsem je používal víceméně jen jako hodinky plus prodlouženou ruku iPhonu. Teď jsem zkoušel Sense a musím uznat o 100% lepší než AW, umí to a samé a zvládnou skoro 6 dní. Nechápu, proč AW vydrží tak málo, když funkčně a designově jsou na tom dost podobně. Škoda pro Apple, snad se jednou vzpamatují a udělají hodinky alespoň s 5ti denní výdrží, pak se možná k AW vrátím zpět.

  Můžu tam odepisovat? Instalovat aplikace? Upravovat si vzhled ciferníky podle dle mě potřebných komplikací? Nemyslím si. Výdrž AW byla známá dopředu, takže mi přijdete jako hlupák, který si kupuje něco o čem jsou známe informace a pak si na ně stěžuje.
  Myslím, že apple to přežije i bez vás. Všem vyhovět nejde a také proto máte svobodnou volbu..

  Jde i odepisovat a instalovat aplikace a měnit ciferníky, jak u Apple. Akorát Apple moc aplikací nenabízí, jen hlouposti, takže nějaké aplikace mě nezajímají. Přítelkyně má AW 5 a já Sense a jsme spokojení oba. Přítelkyně je hodnĚ udělaná do Apple, je to hroznej hit mezi mladýma, zakládaj si na tom a jde vidět snad ve všech seriálech a filmech. Mě třeba iPhone taky nevyhovoval, děsné omezení, nic moc to neumělo, Android je jiná liga. Ale respektuju, že si někdo zakládá na značkách. Už se tĚším, jak udělám přítelce radost s malou iP12ctkou.

  Fitbit nikdy viac. Sekavá hlúposť na ruke s minimom funkcií a nastaveniami. Navyše to ich klamanie o ,,vodotesnosti,,! Blé! Ionic som nahradil Vivoactive 4.. super voľba! Bez pripojenia na mobil 9-10 dní výdrž, s pripojením neustále 6-7 dní. Perfektne nastaviteľné všetko, mnoho ciferníkov, dosť presné merania.

  A to jsi měl určitě jedničky, ty byly dost o ničem, byly totiž dost pomalé a nic neuměli. Aktuálně jsem přešla z 2jek na versu 3 a spokojenost. Vovo jsou určitĚ taky dobré, jen nemám ráda kulaté ciferníky i když jsem žena.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.