Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Super, funguje to! Díky.

  Jen já bych asi víc potřeboval, jak zamezit tomu, aby se Mac tolik nepřehříval a tím nešla baterka tak rychle dolů. To že se píše u Mac Book PRO 16 výdrž baterie až 11 hodin, tak to ani náhodou. Sotva 4 hodiny ….

  11 hodin výdrže je max u sledovaní videa či prohlížení stránek. Ano, mohu potvrdit, že deset hodin se při této činnosti obejdu bez nabíječky.
  Nicméně tato informace je uvedena u parametrů všech notebooku nejen Macbooku.
  Když upravuji fotky , tak výdrž klesá na 4, ale spíše méně hodin, proto pro základní úpravu fotek raději používám iPad a Affinity Photo a zbytek dodělávám na iMacu. Co se týče přehřívání, ano. Ale u 16 palcového Macbooku ten problém není a to ani u při úpravě videa, kde je potřeba vysoký výkon, mám vyzkoušeno, protože to je základní notebook, který používám.
  Problém je, ale ne markantní u 13 palcového Macbooku Pro, který si občas beru na fotoexpedice, kdy se v postprocesu opravdu zadýchá a to má (Macbook Pro s intelem desáté generace) dva větráky. Proto raději používám Dell, který to má ve stejné velikosti a parametrech lépe vyřešené.
  Jinak si myslím jednu věc a to, že nechápu, proč zrychlovat MacBook Pro 16″ Mám tento notebook v těchto parametrech – 2,3GHz / 16GB / 1TB / Radeon Pro 5500M 4GB a zatím jsem neměl problémy s výkonem a rychlostí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.