Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já v tom teda nějaký zvláštní zádrhel nevidím. Že je volání a SMS z této simky dražší, to sice na první pohled ano, ale tohle je určeno primárně jako datasim a za tuto cenu na trhu nic lepšího nenajdete. Takže iPad, MB, atd. nebo 2sim telefon. Btw. i s tím převodem na eSIM je to OK.

  Tak maximální rychlost je 32 kb/s … takže nahovno.

  Kubo, to je po vyčerpání porce dat. :-)

  Přímo pracovník O2 odpovídal na dotazy (přečti si to celé, 32kb/s je po vyčerpání dat…

  • Přenosové rychlosti na této SIM kartě nijak neomezujeme, vše tak záleží na kvalitě pokrytí v konkrétním místě a koncovém zařízení (teoretické maximum dle podmínek je 300/55 Mb/s).
  • Data se automaticky neobnovují. Funguje to tak, že kdybyste vyčerpali objem dat před koncem platnosti balíčku 30 dnů, dorazí SMS s možností ruční obnovy. Pokud bude na čísle dostatek kreditu a SMS potvrdíte, balíček se nastaví znovu s platností na 30 dní. Jinak je možné samozřejmě dále surfovat se základním připojením platným pro tarif Den Základ, což je neomezené připojení s maximální rychlostí 32 kb/s za 15 Kč na den.

  Tak to z O2 slusne lžou, simka je omezena max. na 2 Mb za vteřinu, běžne však pres den a navecer chodi okolo 1 Mb. Podle mista? Vsude tam, kde mi jinak zamerne nezamrzla data od paušálu od O2 chodí na stejném telefonu okolo 30Mb za vteřinu. Kecy o tom, ze je to výhodné. Je to jenom reklama a predrazenych údajných 100 gb za 300.

  Právě řeším, jak dostat internet na chatu a současně přemýšlím o změně dodavatele wifi do domácnosti, jelikož mu stále padá internet. Tam kde mám chatu je prakticky stejný provozovatel wifi, takže, bych tam šel prakticky z bláta do louže. Takhle nejspíš zabiju tři mouchy naráz. Internet na doma, chatu a cestování. A za 300kč za 100Gb na měsíc velmi slušná nabídka na naše poměry.

  Nic tak senzacniho na clanku nevidim. Nabidka 100G internetu je zajimava i tak. Hackem asi autor mysli obchodni podminky, ktere ma dneska kdekdo a jemu doporucuji se nechat nekde odhackovat :) Skoda ze Guru Jara uz nefunguje :D

  Já kartu už mám v telefonu nastavena jak o priorita internet volání a SMS druhá karta, navíc jde na telefonu nastavit hocpot tak přes wi-fi připojeno další zařízení, za mně super

Vložte vlastní komentář

celý text