Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Už teď je mi jasné, že to bude pěknej průser. Nemožnost běhu windows přes virtualizaci či bootcamp, což je pro mě i dost jiných uživatelů docela důležitá vlastnost a omezený grafický výkon…

  Apple by konečne mohol siahnuť po AMD procesore do svojich stavionárnych počítačov, a do Macbooku vy mohol dávať navýber AMD/Arm. Nie každý potrebuje grafickú kartu a throttlované 8jadro v notebooku ale mobilitu a výdrž. A ohľadom výkonu: aj keby mi zaplatíte neuverím že integrovaná grafika prekoná tie od AMD a nVidie.

  Tento vyrok si zapisem a o rok uvidime:aj keby mi zaplatíte neuverím že integrovaná grafika prekoná tie od AMD a nVidie.

  Jo to si zapis.

  Me vubec fascinuje, proc trotlove, co nemaji sebemensi povedomi o problematice, maji ouzeni mektat….

  Jak proboha muze byt vykonnejsi grafika na SoC ktera se pere s CPU o pristup do pomale hlavni RAM, oproti dedikovane karte s rychlou RAM primo na karte s mnohem rychlejsim datovym busem…

  Nechápu, jak vůbec může existovat diskuze o tom, že čipy od AMD/nVidie jsou řádově jinde, než integrované Apple GPU. To je jak diskutovat o tom, jestli je nebe modré nebo hnědé. Vzpamatujte se, lidi. Jestli z Maců zmizí Radeony, tak hodně lidí zapláče, a půjde si koupit ThinkPad. To už vlastně půjdou tak. A to nemyslím BFU, ale profíky, co používají Logic Pro, Final Cut Pro, Adobe Premier, atd..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.