Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jaké jsou podmínky pro zobrazení položky „Připomenout při konverzaci“ v nastavení připomínky? Na mém iPhone 7+ 128MB, iOS 13.5.1, tato nabídka není. Dostupné mám jen „Připomenout v daný den“ a „Připomenout na místě“.

    Tak jsem na internetu dohledal proč „Připomenout při konverzaci“ nemám v nastavení. Důvod je, že nemám upgradované Připomínky (tlačítko Upgradovat v Připomínkách). Pokud zvolím upgrade, nebudu mít přístup k Připomínkám na dalších svých zařízeních, pokud je neaktualizuji na nejnovější operační systém. Další překážkou je, že to ovlivní sdílené seznamy. Tady musí na nejnovější operační systém upgradovat svá zařízení i účastníci sdíleného seznamu. No a jedno ze zařízení je iPhone 5S a tam už iOS 13 nedostanu. Řešení možnosti pro zapnutí „Připomenout při konverzaci“ je v mém případě aktualizace všech zařízení na nejnovější OS a výměna iPhone 5S za novější. Otázkou pro mě je, jestli to stojí za to.

    Tlačítko upgradovat uvidíte jen v případě že jste aktualizoval na iOS 13. V připomínkách vlevo nahoře dáte Seznamy, tím se dostanete na hlavní seznam s připomínkama a zhruba uprostřed stránky vpravo je tlačítko UPGRADOVAT. Pokud jej tam nemáte, tak už jste zřejmě dříve upgradoval.

    Připomínky, by měli sloužit k rychlému a pohodlnému zadání „připomínky“. Bohužel s každým „vylepšením“ je to horší a horší. Například, proč musím pro vložení datumu a času připomenutí „zapínat“ dva přepínače. To je přeci to hlavní, co potřebuji udělat. A k tomu, bohužel, s předminulým updatem zlobí zadávání času/datumu… výběr z rolujícího menu někdy skočí zpět na původní hodnutu a člověk to musí udělat znovu… takové zkušenosti jsem měl s windows a dříve i s Androidem… Apple již vážně není co býval… chyby s nedostatečného otestování se kupí a tak nějak se neřeší…

    som rad ze niesom jediny ktory ma problem s rolujucim casom, stao sa mi ze cas skocil naspat na povodnu hodnotu a zmeskal som to kvoli comu som si pripomienku daval.. a supatko na to ze chcem zadaj aj cas je tiez nestastne riesenie

Vložte vlastní komentář

celý text