Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

EKG Classes

Studujete medicínu se zaměřením na kardiologii, zajímáte se o činnost lidského srdce, nebo se na dané studium teprve chystáte? Jestliže jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci EKG Classes. Tento nástroj vám totiž dokáže poskytnout řadu cenných informací, které vám mohou pomoci s vaším studiem.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Story Planner for Writers

Jak již samotný název napovídá, aplikace Story Planner for Writers je určena především pro spisovatele, scénáristy a povídkáře, kteří si potřebují naplánovat příběh pro jejich tvorbu. S pomocí tohoto nástroje si můžete naplánovat jednotlivé milníky, kterých se už následně jen stačí držet.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

Magic Cutter – MP3 Editor

Pokud čas od času pracujete s audiosoubory a potřebujete je mnohdy různě oříznout, zbystřete. Do akce se totiž dostává parádní a vcelku jednoduchá aplikace Magic Cutter – MP3 Editor, s jejíž pomocí můžete skladby upravovat bez ztráty kvality.

  • Původní cena: 249 Kč (99 Kč)

Guest List Organizer

Aplikaci Guest List Organizer ocení především pořadatelé soukromých akcí, ale rozhodně se může hodit i například pro různé oslavy, svatby a ostatní. S pomocí tohoto nástroje si totiž můžete vytvářet perfektní seznamy pozvaných hostů, díky čemuž následně na nic nezapomenete. Hosty navíc můžete importovat z Facebooku či vašich kontaktů, čímž si značně usnadníte celkové používání aplikace.

  • Původní cena: 249 Kč (99 Kč)

Chrono Plus – Time Tracker

Pokud hledáte nějaké nástroje pro podporu aktivity, máme tady pro vás dva skvělé tipy. První aplikací je Chrono Plus – Time Tracker. Jedná se o spolehlivého správce vašich nadcházejících úkolů, který vám navíc pomůže s monitorováním času. Aplikace je tak určena především pro živnostníky a profesionály, kteří si potřebují hlídat počet hodin pro následnou fakturaci.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Be Focused Pro – Focus Timer

Další aplikací pro podporu produktivity je Be Focused Pro – Focus Timer. Jedná se o skvělý nástroj, který rozdělí vaši práci do různých intervalů. Tímto způsobem vám dokáže parádně pomoci se soustředěním, přičemž se samozřejmě nesmí zapomenout na nutné přestávky.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Rise of the Tomb Raider

Příběh legendární dívky známé pod jménem Lara Croft pokračuje. Ve hře Rise of the Tomb Raider se utkáte s řadou nejrůznějších nepřátel, kteří vám rozhodně nedají nic zdarma. Samozřejmě nesmíme opomenout na řadu hádanek a záhad a skvělý příběh, kdy odhalíte prastaré tajemství tajuplné organizace známé jako Trinity.

  • Původní cena: 29,99 € (7,49 €)

Dnes nejčtenější

.