Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Málo kdy se tak pobavíme jak po přečtení podobného článku – je super !!!!
  Závistivci popisují něco co nemají jen obráceně jsem podobné články nečetl 😂😂😂😂

  Proč asi …..

  Dobrej clanek, az na tu pasaz o hodinkach. Na co mi jsou AW, kdyz na slunicku, ani nevidim kdo mi vola….tim bych asi zacal.

  Já bych teda dřív začal tou (ne)vydrží baterky…

  Tak za prvé, na sluníčku není problém přečíst display a za druhé, s výdrží nikdy problém nebyl, vždy vydrží celý den různých aktivit a přes noc se nabíjí, přičemž mají skvělou funkci ukazování času v režimu nočního stolku, stačí jen ťuknout na poličku. AW3 třetím rokem.

  AW series 4, baterka vydrží dva dny, 300-400 minut sport, kompletní notifikace (nemám fb, twit apod.), tzn. E-mail, WA, sms, do toho pohledy přes kalendář, vzdálená spoušť. Nabíjím v noci, mívám obvykle ca 53%….

  Podle mě se na to dívá autor ze špatného úhlu. Tedy vlastně má pravdu, z pohledu Androiďáka.

  1.Widgety až teď, protože vědí jak na to,poučili se z rychlokvašných chyb, kde je to velmi pochybně funkční a rozhodně nepěkný doplněk plochy.

  2. Siri proti Google Assistant,
  to je nesmysl, ani jedno není dokonalé a všichni mají co dohánět a kam se posouvat.

  3. Mapy- Ano, Google je dál,
  zatím..

  4. Jiný email a jiný prohlížeč
  je tam nově vážně jen pro lidi co chtějí přejít z Androidu… my to vážně nechceme.

  5. tablety… tady není co,
  tak to prostě je a jen to dokazuje, že na tohle ani Android ani výrobce, nemají. Což mě přivádí k poslednímu bodu..

  6. Android může mít funkce
  tu a tam navíc, někdy možná , fungují…, ale nikdy nebude mít vlastní ekosystém. Android nevyrábí telefony, to co s ním poté udělají výrobci je totální chaos. Každý výrobce jiné aktualizace, vlastní MUI, různé funkce atd.

  To mě přivádí k hodinkám, protože je to stejné jako u tabletů, chybí ekosystém, takže to nikdy nemůže fungovat, stejně tak jako Android nemá ani svůj PC systém, už vůbec to nevyrábí…

  Bezpečnost, Apple Pay, Airplay a mnoho jiných věcí nemá Android ještě ani zdaleka na takové úrovni, proč? EKOSYSTÉM a vlastní výroba..

  Chtělo by to taky psát články „očima Appleisty“ to by jste se nestačili divit 😊

  ach jo Cyllon typický neobjektívny pohľad stačí len tá čaťs o siri ano všetci sa majú kam posúvať pekný
  čo sa týka ekosystému ten je tak trochu preceňovaný ja som si myslel tiež že že to výhoda ale nakoniec som dospel k názoru že je to vlastne taká uzavretá guľa na nohe typický príklad sú imesage fungujú dobre spoľahlivo a sú super ale jedna chybička len na ios ja ho sice mám ale cca 50% mojich známych nie tak používame všetci spolu whatsapp asi tak o ekosystéme , na cloud používam onedrive a synchronizujem si fotky kancelársky balík a podobne , čo začnem v práci na desktope s win dokončím doma na imacu uplne v pohode ako aj rozrobený dokument alebo tabuľky a iné , vyhladavanie používam google , emailového klienta outlook , a hodinky mám garmin mám sice aj aj AW5 ale akosi ostali v šuplíku najpr som to riešil tak že garmin na šport a turistiku lebo AW ozaj nezvládnu napr taký 3 dňový výlet hrebeňovka malej fatry , garmini v pohode tak som ich striedal do práce AW a dopadlo to tak že AW ostali v šuplíku hlavne dôvod nabíjanie , ako aj mala variabilita ciferníkov , ja chcem aby všetka moja spotrebná elektronika služila mne nie ja jej nechcem sa zmieriť z obmedzeniami apple ekosystému , aj ked je super stále je klietka síce diamantová ale klietka

  Jestli jsi dospěl k názoru “uzavřena gula” a přitom používáš Outlook a Chrome, tak si něco pochopil špatně. Nebo spis nepochopil, říkáš málo ciferniku píšeš whatsup, kterej stejně používáš i na Androidu. Neříkám, ze jsi nebo někdo jinej nejakej hlupák, to v žádném případě. Když se naučis používat a preklenes to náročný období zvyku svých app, začneš používat Safari a vestavěný e-mail , uleví se ti a cestu zpět už vážně nechceš. Píšeš precenovany ekosystém, když něco čtu na telefonu, vezmu do ruky iPad, nebo .Mac, muzu instantně pokračovat, tohle Android s Win vážně neumí.
  Odemknout PC přiblížením hodinek? Jde o to ze se ty zařížení vzájemně vidí, jsou závislá jeden na druhem, když by jsi měl všechny tři, pochopil by jsi.

  Siri- ano, ani Google není dokonalej, nebo tobě přijde ze jo? Ani Alexa, ani nic jiného, mimo jiné neumí česky, i když většina z nás Anglicky mluvíme, na telefon mi to přijde úchylný a proto to stejně moc nepoužívám, max, v autě na telefonování a nastavení budiku. Mám navíc nastaveny zkratky(česky) pro automatizace domácnosti. A víš co? Me to stačí, jiný využití v Aj si nějak nedovedu představit.
  Jinak Garminy jsou pecka o tom žádná, prochodil jsem snima cely Vysoký Tatry a nedám na ne dopustit, ale.., v reálným běžným životě se funkcím, Apple proste nedají rovnat. Baterka je na nic u Apple Watch, daň je totiž display. Ciferniky, měl jsem garminy 5let a je jich sice hodně, ale zadnej mi stejně nevyhovoval a proto jsem je pořad střídal a měl jsem tak velký výběr, ze to bylo spis na škodu, skončil jsem u prednastavenho originálního digitálního ciferniku.., chápeš co tím chci říct?

  Chrome nepoužívam používam Edge android nemám mám od Apple skoro všetko okrem slúchadiel ale intezive v práci používam win deskop a keď skončím prácu ako som písal pokračujem v rozrobenom na Macbooku alebo imacu

  cyllon: ekosystém je pro 3/4 běžných uživatelů naprosto prázdný pojem. Pro tebe + pro jiné -. Je to mantra milovníků ios. Neříkat slovo ekosystém, tak nezůstane nic exkluzivního z jabka.

  Díval jsem se včera na aktuální data k OS ve světě a to jsou fakta. Ios v Evropě těžce ztratil pozici. I mě to překvapilo, i bohaté Německo s podílem okolo 17%. Těžká rána do budoucna. Cook by měl být odvolán a měli by najít jiného reprezentanta Applu.

  To je holej nesmysl..
  Android není stabilny systém, má
  spoustu bugů, hromady pochybně funkčních aplikací, protože to Google ani nekontroluje. Používal jsem Android několik let, máme ho navíc ještě na služebních Samsaugách, celá firma je z toho na prášky, a to jsou lidi co třeba ani Apple nikdy neměli.
  Dali jsme jim na vyzkoušení iPhony 7 a k tomu základní iPad a sledovali, co se bude dít… No nic, je klid, že jo, problémy vyřešeny, nic jim nepadá vše funguje a teď už chtejí iPhony i pro rodinu, takže nakupujeme v balíčkách za zvýhodněné ceny, jako benefit.
  Líbí se mi jak se každý Android uživatel brání heslem „chci otevřený systém“ jako v dnešní době? vážně? Jako v čem otevřený? Android je teda tak otevřený až je nestabilní, nespolehlivý a ješte ke všemu a to je teda subjektivní, vyloženě nemoderně „čínsky“ ošklivý.
  Tvrdíte, že Apple okopíroval funkce (widgety, PIP…) Ano, okopíroval a vsadím boty, že to bude vypadat a fungovat 100 × líp. Ale to, že Android kopíruje Apple celou dobu ? Nic? To že se jim za tolik let nepodařilo docílit ani s vykrádačkami, pěkného spolehlivého systému, podpora na nic, na každém telefonu funguje něco co na jiném ne, ten Guláš ve verzích od výrobců telefonů… takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Tak se nad tím alespoň zamyslete.

Vložte vlastní komentář

celý text