Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co ukuchtil Apple Tim Cook – Kukačka dozvíme se již večer!

  Prší, prší,
  jen se leje,
  kam koníčky pojedeme,
  pojedeme na luka
  až kukačka zakuká.

  Kukačka už zakukala,
  má panenka zaplakala,
  kukačko už nekukej,
  má panenko neplakej.

  Je zde něco špatně? 🙂

  To není pravda, to je lež,
  až půjdeš zpátky přes ten les,
  [: vyhledej kukačku v tom háji,
  vyřiď jí ode mě pozdravy. 🙂

  Tak to jsem z toho jelen!

  Zrovna tohle jsem prckovi zpíval ve sprše a kupodivu na Toma Cooka jsem si nevzpoměl. Ale dneska si ho nejspíš díky tomuto komentu vybavím.

  Jupííí, před dvěmi lety mi dost ze začátku (když jsem přešel z Androidu na iOS) widgety chyběli. Ale vzhledem k tomu, že Apple silně vykrádá Android cca už 3 roky, dalo se čekat, že s tim přijdou. Widgety mi sice už dávno přestaly chybět, tak jsem zvědavej, jak to pořešili a doufám, že si už konečně budeme moct uspořádat plochu jak chceme – např. že si doprostřed plochy umístíme pouze jednu ikonu mezera a druhou ikonu, prostě jak je to na Androidu odjakživa.
  S tou SIRI to je výsměch pro obyvatele ČR, lidi, kterým je 45 a nad AJ ještě pořád neumí a nechcou se učit, ne všichni (až pochcípem, tak už nebude nikdo, kdo by AJ neuměl). Ale zas na druhou stranu, nevím, na co bych Siri využil i kdyby byla v CZ.

  Novinka Translate 11 jazyků, paráda a CZ bude jeko vždy chybět :-( že bych se na stará kolena přece dokopal a začal se učit AJ :-/
  Jinak DÍKY LSA za překlad!

  Bohužiaľ Česká republika a Slovensko sú nezaujímavý trh pre Apple plný nevraživých ľudí, ktorí neznášajú LGBTQ+++XYZABCDEFGH…

  To jako vážně s tím iOS, vždyť Apple ten Android kopíruje už do mrtě, chybí jen představit Stahovací lištu s upozorněním a rychlýma ikonama k nastavení + AOD, udělat přístup k adresářové struktuře (alespoň rozšířit) + pár drobností a bude to snad pak už komplet zkopírovaný Android s nálepkou iOS :-D To samé že pero přemění psaný text na normální, to už umí Android taky odjakživa. Ale musí se uznat, že Apple dotahuje dost silně Android.
  btw: To nemá být hej a Apple produkty používám, tak kdyby něco, klídek jo….

  Big Sur, je co v překladu, mě to hází jako „Velký Tak určitě“ což by se dalo přeložit jako „To určitě, velký“ jakože ironický název, protože jak píše LSA tak největší změna je pro ně název nového OS, OMFG!

  On někdo používá Safari? Vždyť to nemá skoro žádné Addony a to hlavní, něco jako Speed Dial je pro Apple asi scifi. Až bude mít Safari něco, jako Speed Dial, tak pak možná přejdu, než hledat po milionu záložek :-(

  Používám 20 hodin denně.

  WOW, tak to obdivuju! A nevíš prosím o nějakém doplňku jako je „Group Speed Dial“ pro Firefox a další prohlížeče, ostatní doplňky co používám bych i oželel. Díky.

  Právě na organizaci úvodní stránky. Pod adresním řádkem v prohlížeči máš jakoby taby a tam si můžeš každý pojmenovat, např tab jménem „Apple“ a v každém tom tabu si můžeš nadefinovat např. 20 odkazů na weby i s náhledama. Takže pod položkou „Apple“ máš např. 20 okýnek náhledů webů o Apple, pak další položku/tab máš např. „Grafika“ a tam opět 20 okýnek/náhledů na weby o grafice. Vše přizpůsobitelné.
  Takhle bych musel do záložek a podzáložek a tam klikat na weby, nebo mít na úvodní stránce pouze ikony webů, bez náhledu, ale to by bylo nepřehledné. Fakt to dost zjednodušuje práci, na 1 až 2 kliknutí jsem na stránce co chci.

  Tak to Apple vážně nechápu, představí před nedávnem iPad OS a teď nové ARMy a běží na tom MacOS. Proč nedají i do iPadu Pro MacOS, když tak propagujou že „tvoje příští PC bude tablet“? Jinak docela asi smutná zpráva pro celou Hackintosh komunitu, abychom nakonec nezůstali všichni trčet na Catalině :-(

  Ten design MacOS jako by vypadl z oka Ubuntu, nebo Elementary OS, respektive spíš prostředí Gnome, takhle jsem to měl nastavené (není to v defoultu) cca 4 roky nazpět. Doufám, že se už i Mac naučí přichytávat okna a při najetí na datum zobrazí náhled kalendáře.

  Elementary OS je kópia OS X. :) macOS Big Sur má design ako iOS/iPad OS.

  Jako jo pravda, ten Elementary OS jsem uvádět nemusel. Ale celkově mi to fakt připomíná prostředí Gnome, protože stejnou průhlednou horní lištu jsem měl i podobně rozdělenou a dock ve spod jsem měl taky skoro na chlup stejný, samozřejmě, bez Apple ikon. Ale to je fuk….

  Mě jen zarazilo, že „nové“ cpu bude „starý“ A12 CPU, proč ne rovnou A14? Hry na Mac stejně nejsou, ale i tak by mě zajímalo, jak to bude s GPU, zda zachovají Radeon RX 5700 XT, nebo zda bude jejich řešení, ale pochybuji, že by se Radeonu byť jen přiblížili. Nebo zda bude i bootcamp a jak poběží Windows, protože Windows právě zapínám, kvůli hrám, co jsou jen pro PC.

  Apple Ve­nu­ji mi­li­on na boj pro­ti ra­sis­mu ale ude­la­ji kemp pro vy­voja­re cer­ne ple­ti. A kdy zkonci segregace?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější