Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímavé. Nicméně dokud nebude dopravní část fungovat se vším všudy tak jak funguje waze, tak to používat nehodlám.

  No já doufám že si odpustí zadávání hlídek, kolon apod uživatelem. A že stále budou přesnější než Waze. Waze mi několikrát ohlásilo velkou kolonu a přepočítávání trasy, po dojezdu (na doporučení jiné trasy jsem nedal) na místo nic žádná kolona, žádné zdržení (vyjma toho že jsem projel na druhou zelenou). A hřebíčkem do rakve bylo když mi ohlásilo jste v cíli. Jenže ouha ulice se jmenovala úplně jinak a ta skutečná byla 4 km daleko vzdušnou čarou(alespoň jsem byl ve správném městě). Takže Waze smazána a dál spoléhám v mobilu, v autě na HERE a při turistice na Mapy.

  Waze dostala šanci, byla nainstalována, dvakrát v rozmezí zhruba roku a hodnotil jsem vývoj spíš k horšímu.

  Mobilní aplikaci Mapy.cz nepoužívám, protože nemám finanční prostředky na to, abych kromě pevného internetu ještě platil několik set korun měsíčně na data. Jinak dost dobře nechápu, proč Mapy.cz chtějí řidiče upozorňovat na policejní hlídky a na radary. To by nemělo být legální a rozhodně to není mravné. Lumpové s aplikací prostě v těch místech pojedou pomaleji, ale pak si to zas budou štrádovat přes vesnici sedmdesátkou.

  Takže chcete říct, že jiné on-line mapy nepotřebují data? A ohledně hlášení policejních hlídek, to by měli být tedy nelegální i hlášení z rádia ne?

  Právě lumpové aspoň v těch místech pojedou pomalu. Nenapadlo vás někdy, proč slyšíte v rádiu, kde všude je hlídka a když jedete kolem, tak tam žádná není? 🤷‍♂️😉

  Nejste nejaky obecni urednik?

  Je to prevence kde jsou hlasene hlidky, stejne tak oznaceny radary.
  Jde o zvyseni bezpecnosti, ne o plneni obecni pokladnicky

  Zase nějaké cipoviny, na mapách jsem byl rád za jednoduchost. Na všech webech se snaží přidávat blbosti, které ve finále otravují, pořád se to na něco ptá, objevují se dialogy, je potřeba s něčím souhlasit nebo naopak potvrdit. Prostě zbytečné klikání navíc.

  s aplikací Mapy.cz jsm spokojen,až na to,že popo stažení po několika dnech na mne aplikace začala mluvit rusky a nevím jak to změnit.

Vložte vlastní komentář

celý text