Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je jasne, vzhledem k tomu, ze iPhony se prodavaji na hranici nakladu, tak je potreba najit, jak to tom aspon neco vydelat.
  Pokud by snizili cenu telefonu o cenu tech sluchatek na volnem trhu, tak bych tleskal, ze tam nedavaji vec, kterou sposuta lidi nevyuzije a vlastne je to jen ekologicka zatez, ale nedat to tam a zachovat cenu, mi proste prijde jako dalsi zpusob jak jeste vic podojit zakaznika :-(

  Veď cena klesá každý rok o 50 dolárov za základný model. XR stálo 750 za 64GB, 11 stojí 700, pritom oproti 11 pro je rozdiel len v displeji, materiáli rámiku a jednej kamere a 12 bude stáť 650 za dvojnásobnú kapacitu.

  Správné rozhodnutí, osobně neznám nikoho, kdo používá drátová EarPods, většina lidí je ani nevybalí. Alespoň trochu ušetříme přírodu. Doba je bezdrátová.

  Hlavně Earpods stojí cca 800,- tuším, takže když si je někdo bude chtít vyloženě koupit, tak mu to díru do rozpočtu neudělá. Já ačkoliv mám AirPods tak i Earpods občas vytáhnu ze šuplíku, aby mi pořád do hlavy nezářilo bluetooth, ale asi bych se bez nich i obešel.

  Bluetooth pracuje pri frekvencii 2,4GHz ako WiFi a vlna nesie energiu 12.4μeV, takže nabudúce, keď budeš chcieť, aby do hlavy nežiarilo bluetooth, tak radšej v miestnosti aj zhasni, lebo viditeľné svetlo má energiu 1.24 eV, teda miliónkrát vyššiu.

  @G: á, pán je fyzik, větší blbost jsem dloho nečetl, hlavně že vysílač/přijímač BT máš zastrčený v uchu, to asi nehraje žádou roli, že? Ale uznávám, že jsou mnohem nebezpečnější zdroje zářen, jako je samotný vysílač mobilní sítě nebo wifi jako takové.

  Jeste u zadneho iphonu co jsem mel jsem ta sluchatka ani nerozbalil… A myslim ze nejsem sam.

  Tak uz jsme dva :-D

  Ani u jednoho ze 4 iphonu jsem sluchatka nevybalil :-D

  A čeho je to důkaz? Leda toho, že Apple přibaluje naprosto tragická sluchátka.🤔 Jsou i firmy, které na své zákazníky neserou a do krabičky přibalí rychlonabíječku, parádní AKG sluchátka, 2 různé redukce na USB-C (služební Samsung S9, sám bych si ho nevybral, ale tohle je zkrátka fakt 🤷‍♂️ )

  študentom by to pomohlo, ja ich nepoužívam lebo hrajú zle, keď vyšli bol to posun, mali by spraviť lepšie sluchátka, Samsung dáva káblové, AKG, ktoré hrajú o dosť lepšie, ja som čalal na pokrok – iPhone + Airpods, keď mal Samsung pred rokom S10 + Galaxy Buds, tak to bolo zaujímavé, Apple by mohol tiež čosi vymyslieť, predaje nemá také ako dávnejšie, a preto vydáva toľko modelov iPhonu

Vložte vlastní komentář

celý text