Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tady se řeší data uživatelů pro zdraví celého státu a jejich souhlas.. tohle lidem vadí ale že jejich android kdy lidi mají s 90 procent čínské telefony,odesilaji data hesla screeny do Číny ,to je lidem úplně fuk.. je to opravdu kocourkov..Čína špehuje přes telefony celý svět a naši lidi mají problém poslat data ministerstvu zdravotnictvi aby tolik lidí neumiralo na nemoci.. opravdu paradox

  Ono to není jen o poslání dat ministerstvu zdravotnictví. Z informací na jejich webu není zřejmé, kde nakonec data vlastně skončí. Určitě se s nimi setká Keboola a… Google. A prohlášení „Aplikaci vytvořili dobrovolníci spolupracující na platformě Covid19CZ pod záštitou Ministerstva zdravotnictví České republiky. Bezpečnost dat zaštiťuje řada nezávislých odborníků, včetně zástupců akademické sféry.“ zní divně a dělá spíše dojem, že neručí nikdo za nic.

  Chopper
  Tak to si pis ze te prolhane vlade mam velky problem cokoli poskytnout. Uz ciste z principu. Maji dostatek idiotu kteri je volili. Ti at se nechaji sledovat a uplne nejlip by bylo kdyby prijali zodpovednost a pak to za ne nejen zaplatili ale i odsedeli.

  Takovej dotaz: Je lepší, když budeme další dva měsíce zavření, ekonomika půjde do háje, lidi budou mít strach chodit do nemocnic, plno rodin, které žijí v malém bytě budou mít problém se psychikou, podnikatelé doslova umřou hlady? Nebo prostě chvilku přežijete sledování – stejně pokud používáte internet, sledováni jste a tohle ani nepozná, kde se nacházíte, akorát s kým jste se setkali, ale díky tomu se může epidemie dostat pod kontrolu? Nepodporuju naši vládu, ministerstvo,´ ani špehování, ale prosím, pokud chodíte trošku mezi lidi, bydlíte ve městě a chodíte do práce, bylo by fajn si to stáhnout. Zbytečné to není a pomůže to, navíc se z těch dat nedá vyčíst nic kromě toho, na který mobil jste narazili, do apky ani nepíšete jméno a odeslání je dobrovolné. Kdyby to sledovalo přes GPS, chápu obavy, ale na tomhle není vážně nic kontroverzního.

  Vsak ono to vzdycky zacina jako dobry umysl. Pridavat se bude po pekne po kousickach. Casem se prida gps a pak to skonci cipem pod kuzi. A tyhle cupr veci a zakony uz nikdy nezmizi ani po koranaviru. Nehlede na to ze se tohle zavadi na konci epidemie a na to ze ucinost je znacne diskutabilni.

  asi těžko můžou sledovat přes GPS, to musí povolit uživatel. Až tam GPS dají, odinstaluju, ale účinnost to má. Jasně, pokud jste na vesnici, kde nikdo nechodí, tak je to fakt jedno, ale je blbost říkat, že to nemá účinek. Čím víc lidí si to stáhne, tím to má větší účinek. Tím tady nepíšu názor na naši vládu, nesouhlasím s ní skoro v ničem, ale pokud tohle berete jako zásah do soukromí, tak nemožnost cestování, omezení scházení a vycházení je za mě daleko větší problém. Tak jestli jste to nepochopili, tak je to smutný.

  Až u nás na vesnici půjdu po cestě se psy a neprojede, neproběhne či neprojde okolo mne žádný měšťák bez rousky tak budu brát takovou to aplikaci vážně. Ale v době kdy maj lidi ve městě sevrenej zadek z policajtu a když přijedou na venkov tak si dělají co chtějí nic mne nedonutí toto svinstvo do telefonu nacpat.

  Nevim v jakem meste, maj lidi sevrenej zadek, ale treba v Praze urcite ne… Ted jsem se byl projit s detma, meli jsme rousky a byli jsme rozhodne v mensine. Tady na to vetsina, uz min 2 tydny kasle.

Vložte vlastní komentář

celý text